Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

    Neatza!

    Vad ca mesajul meu de azinoapte abia acum s-a postat:(((.

    Revin cu vesti cat de cat bune,ieri s-a ridicat nepotul putin,bine'nteles ca nu fara dureri,dar vor trece si astea.A si papat,destul de consistent...deci suntem pe drumul cel bun.Despre mine,ar trebui sa ma apuc de pregatiri de Paste...dar nu am tragere de inima,in afara de mancare nu voi face altceva...

     Maria cat mai multe oute culese!

     

     O zi buna sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! pfiu...ieri a fost ok. dr-ita a avut asa o mana usoara ca nu am simtit nimic la transfer, dar azi noapte m-au luat niste dureri groaznice din somn...ma chirchiceam de durere...am luat no-spa si am reusit sa adorm din nou, dimineata aceleasi dureri :(((

acum e mai ok. offffff

 

zi buna tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat deja, Andrew ! Doua clinici mi-au confirmat ca pot sa merg la ei...Columna, unde de regula au si intralipid si Wellborn unde ma voi prezenta cu intralipidul. Transferul sper sa-l fac in mai daca lucrurile vor decurge ok, dar m-am interesat din timp ca sa nu am surprize. Intralipid vreau sa fac cu 2 sau 3 sapt inainte de transfer, la transfer si dupa transfer.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ma bag si eu ca musca-n lapte, desi citesc si aci, intru mai mult  la  donate (pentru asta cadidez)

Am nevoie de ajutorul...am dozat in ziua ET(pinguini) progesteronul, la recomandarea cehilor in ideea ca cele 800 mg de trogestan nu sunt suficiente si ca trebuie suplimemnat injectabil. Astept sa ma sune sa imi zica daca este cazul sau nu. [fri]

A mai facut cineva progesteron injectabil pana la beta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ma bag si eu ca musca-n lapte, desi citesc si aci, intru mai mult  la  donate (pentru asta cadidez)

Am nevoie de ajutorul...am dozat in ziua ET(pinguini) progesteronul, la recomandarea cehilor in ideea ca cele 800 mg de trogestan nu sunt suficiente si ca trebuie suplimemnat injectabil. Astept sa ma sune sa imi zica daca este cazul sau nu. [fri]

A mai facut cineva progesteron injectabil pana la beta?

 

 

Eu am facut in z7 dupat ET cu blasto, pe motiv de sangerare, in aceeasi zi am facut si beta - pozitic. Am facut prog. depot de 250 mg, si am repetat la 3 zile, progesteronul meu crestea putin, si in plus luam si eu 800 mg utro vaginal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moon16 multumesc de raspuns. Cat ai avut progesteronul seric?

 

Deci, in z8 de la ET cu 2 blasto am avut ceva sangerari, am vb cu doc si m-a trimis la beta - 33,65 si PRG - 6,3 ng/ml. Eram pe 800 mg de utro vaginal, din acea zi am facut o inj cu Proluton depot 250 mg. 

In z10 de ka ET, beta - 42,26 , PRG - 3,1. Am continuat cu o inj. de proluton 250 mg la 3 zile. Bhcg 3 (z12 ET) - 3,46, PRG -4,4 ng/ml.

  Din z8 - z12 dupa ET am si sangerat, si asta mi-a fost toata menstra in luna resp.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...