Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 127


Recommended Posts

ThePink nu cred ca e cazul sa faci injectii cu progesteron, in sarcina valoarea normala e: 2.8-147.3 ng/ml (cel putin la laboratorul unde am facut eu). Mai bine repeta dupa beta pozitiv, pana atunci o sa mai iei ceva utrogestan si valoarea mai poate creste. Daca te apuci de injectii, o sa fie dificil sa le intrerupi si dor destul de tare...Vezi ce spune si doctorul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 588
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Qiao, da, era si o omidă in pachet. Am uitat :) voi cauta diverse lighioane. Dea, fac pachet,sigur. Acus creste endometrul. ...De Predoi...experienta sigur are, ca ambii soți fac fiv-uri de mulți ani. Acum, nu stiu cat e de bătrâna. Sa nu cadă in cealaltă extrema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca nu m-a lăsat memoria: progesteronul coagulează sângele, deci trebuie luat ceva pt asta. Si din ce-mi amintesc, la donate, se da sibestradiol. Daca se creste doza de progesteron, se creste si cea de estradiol. Sa ma contraziceti daca spun prostii, ca-s cam prafuita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si estrogenii si progesteronul coaguleaza sangele.Suplimentarea se face invers,daca incepi cu o doza mare de estrogeni,atunci doza standard de progesteron se mareste in functie de doza estrogenilor.Aspenterul si Clexane ajuta ca sangele sa nu se coaguleze si eventual se verifica la beta si antifXa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Heloo gagici. Remember me? Sunt la al 3 lea fiv...am avut ET sambata..deci ziua 5 . Cu embrioni de ziua 3 a cate 8 celule bucata. Stiti ce am facut azi? Stiti faza aia cu verigheta atarnata de un fir de par in dreptul burtii....am tot facut-o de-a lungul timpului. Stiiiuuu sunt raznaaa!!! Hormonii sunt de vina:))) cert e ca azi a fost prima data cand s-a miscat liniar....cica o sa fac un baietel..:))))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...