Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

imi/ne lipseste ceva...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce jegosi,

lasa i pe ei in fericirea lor, cine se aseamana se aduna. Daca nici tu nu ai luptata sa aveti o familie unita, ce sa mai zici.

Multa putere si ai grija de cea mica. 
 

———-

Velvet, dar pe tine ce te impoedica sa te inscrii la box, carate ? ce alegi tu. O sa iti prinda bine niste exta activitati, mai cunosti oameni noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet,

stiu ca e vorba de trecut.

Am impresia ca tu te alinti si iti gasesti scuze. Daca iti doresti, gasesti o modalitate,/ uite noi avem antrenamente la opt seara, crezi ca uneori nu iti vine sa zici, sunt obosit , nu ma duc. Dar, dupa e tare fain.

Cand a fost cu nebunia, sali inchise, s au intalnit in parcuri si s au mobilizat.

Sorry, daca ti se pare ca sunt insistenta, sa spui, dar eu asa vad lucrurile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, tu pari a fi o persoana puternica, vei trece si peste asta. va veti descurca foarte bine, tu si fetita.

 

Ma gandeam asa, tinand cont de situatia familiala a ex-ului, oare ”actuala” stie in ce s-a bagat?  [batcap]. Ma tem ca nu. Dupa cateva saptamani petrecute cu baietii lui, cred ca va fi foarte fericita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, eu sunt foarte uimita (ca sa nu spun altfel) de "prietena ta" care ti-a fost atit de apropiata. Ca el a luat-o razna, asta e cert, insa ea, magaritza, cum i-a dat prin cap sa ridice coada si sa faca una ca asta ! Nu pot pricepe si pace. 

 

Continua sa vorbesti cu psi- a ta si sa te linistesti. 

 

Bucura-te ca ai scapat de ei, ca ai fetita cu tine, job si tot ce-ti trebuie material. Ai grija de voi amindoua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin pinned și unpinned this subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...