Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Filofteea, ma bucur ca ai mai dat un semn de viata, si ca sunteti bine. Mucutii sunt la ordinea zilei, din cauza vremii capricioase

 

Sofel, cum o culci pe Sofi? Pe spate sau pe parti? Fii curajoasa si incearca sa o pui pe burtica mai des. Sau pe partea stanga. Si Mihai se trezeste in jur de 5-6 dimineata(a doua oara sau a treia) si se zbate, chinuie sa faca parturi. Dupa ce le da afara, cam 30 de min, il iau in brate si il adorm din nou, si mai doarme 1 h - 1.30h.

 

La multi ani, floricelelor [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Syrenne, ma bucur sa va regasesc, va citeam printre picaturi dar sa postez ceva nu apucam.

Sofel legat de vreme, cu siguranta nu-i mai rau nicaieri ca aici; tocmai a nins

Pomeneati de tranzit, puiul meu de la un timp, noaptea face numai pipi, scaunele s-au rarit considerabil de la vreo 10 pana la vreo 3-4 in timpul zilei.

Puiutii vostti dorm ziua? Al meu mare minune daca doarme 2 ore. La un moment dat devine f iritabil, nimic nu-i mai convine si adoarme greu.

 

Sa inteleg ca bulgarasii nostri nu au avut efecte secundare la vaccin?

 

P.S. Multumesc pt. urari, sunt si eu o "floare", urez si celorlalte: La multi ani!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Filofteea, asa e galusca mea. Doarme f putin ziua si seara e ff iritat. De abia are rabdare la baita, de masaj nu mai zic...rar apuc sa ii fac din cauza urletelor. Azi, de ex. A dormit 30 mun afara, o ora in casa(acum seara) si vreo 2 reprize de 10-15 min. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sofi doarme 80% pe spate, cu capsorul intr-o parte sau alta. Restul de 20% pe burta lui tati (la mami mai putin) si in brate. Azi am incercat s-o punem pe burtica, dar nu prea ii place. Cum sa fac? Sa o adorm mai intai in brate si apoi sa o pun pe butica?

Filofteea, la multi ani!!! Sofi a mea nu a avut absolut nimic de la vaccinul de 2 luni. Si nu i-am dat nimic preventiv cum imi recomandase medicul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...