Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am carnet din septembrie dar din noiembrie am luat pauza la condus din cauza sarcini si de cand am nascut nu am prea condus si trebuie sa imi dau drumu si eu ca inca nu conduc cum trebuie :) si sotu conduce de cand avea 9 ani e pasiunea lui si acum e Lkv fharer :) si ma cicaleste mult sa fie el sigur ca ma voi descurca singura :)

Ce urat ca ninge vai ca nu mai suport clima asta de aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sofi doarme 80% pe spate, cu capsorul intr-o parte sau alta. Restul de 20% pe burta lui tati (la mami mai putin) si in brate. Azi am incercat s-o punem pe burtica, dar nu prea ii place. Cum sa fac? Sa o adorm mai intai in brate si apoi sa o pun pe butica? Filofteea, la multi ani!!! Sofi a mea nu a avut absolut nimic de la vaccinul de 2 luni. Si nu i-am dat nimic preventiv cum imi recomandase medicul.

 

Sofel, cum se numeste vaccinul pe care l-ati facut?

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, tantzica!

 

Sofel, eu il adorm in brate si apoi il pun jos, in orice pozitie, adica pe parti sau pe burta. Eu nu il mai culc pe spate ca inca tresare si se ttezeste. Il pun pe parti, alternativ, cu o paturica la spate facuta sul. Poti incerca sa vezi dc doarme mai bine. 

 

Tantzica, ce faci, cum esti? Raducu a acceptst tzatzica?

 

Cum sa ninga in germania? [fal]  [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc inca o data pt. urari, dragi mamici, mi-ati lipsit. La multi ani si tie Tantica

Am schimbat puiul si i-a sarit somnul, eu in schimb abia imi tin ochii deschisi.

Si al meu doarme mai mult pe spate si capsorul intr-o parte. Regurgiteaza cam mult cand e agitat. La recomandarea dr. am comandat o salteluta cu inclinatia de 30 de gr.

Acum l-am pus in patutul lui si am dat drumul la carusel. In loc sa se uite pe pereti la proiectia de floricele, se uita mai mult la mine. Daca devine marait il iau iar langa mine. Sa vedemcumil adorm...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc inca o data pt. urari, dragi mamici, mi-ati lipsit. La multi ani si tie Tantica! Am schimbat puiul si i-a sarit somnul, eu in schimb abia imi tin ochii deschisi. Si al meu doarme mai mult pe spate si capsorul intr-o parte. Regurgiteaza cam mult cand e agitat. La recomandarea dr. am comandat o salteluta cu inclinatia de 30 de gr. Acum l-am pus in patutul lui si am dat drumul la carusel. In loc sa se uite pe pereti la proiectia de floricele, se uita mai mult la mine. Daca devine marait il iau iar langa mine. Sa vedemcumil adorm...

 

Noi i.am inaltat patutul la cap. I.am pus "picioroange", si automat s.a inclinat si salteluta

Mai poti sa.l tii pe umar/ridicat peste 20 de minute dupa fiec masa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...