Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Am carnet din septembrie dar din noiembrie am luat pauza la condus din cauza sarcini si de cand am nascut nu am prea condus si trebuie sa imi dau drumu si eu ca inca nu conduc cum trebuie :) si sotu conduce de cand avea 9 ani e pasiunea lui si acum e Lkv fharer :) si ma cicaleste mult sa fie el sigur ca ma voi descurca singura :)Ce urat ca ninge vai ca nu mai suport clima asta de aici

Da Monika asa e clima in Germania ploaie ,frig ,zapada pe timpu asta nu ca la noi si eu am carnet de 7ani(din 2009)eu am condus chiar si in ultima saptamana de sarcina [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E drept ca-i sare somnul cand il shimb noaptea dar face pipi fff mult, umple scutecul si parca nu-mi vine sa-l las asa pana dimineata...

Am auzit si de varianta cu ridicatul patutului pe "picioroange" dar cum el doarme mai mult cu noi in pat, cade varianta. Oricum va trebui sa-l dezvat, cu siguranta nu va fi usor.

 

Fetelor, imi clantane dintii de frica, maine trebuie sa fac vaccinul puiului. Prefer sa fiu eu cea care sufera, nu el...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Suntem bine Tadiana, multumesc de intrebare.

Nu prea am ce sa zic, ii ok totul, gagica mea creste bine, are 2 programe de somn peste zi,  a inceput sa se joace cu un elefantel pus la ghidonul caruciorului...da cu piciorusele in el...asa ca am si eu timp de una alta, in rest daca nu o tin in brate, sta in wrapul elastic, astept sa se rareasca scaunele ca sa trec la scutece textile...am inceput sa iesim singure in oras cu wrapul si autobuzul, i-au trecut cojitzele din par si sprancene, am ramas cu un "sarut de ingeras" mic in frunte :)

Ne pregatim de botez si vreau ca de la 3 luni sa mergem la bazin...in rest tot gandurim si povestim.. :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor noi mâine avem vaccin dar aici la 3 luni se da. 

Bebe mi se pare ca e puțin racit, adică ii curge năsucul și mai tușește.  Oare ii face vaccinul?  Sau nu se face dacă ești răcit, ,,sunt în necunostinta de cauza. 

Ieri nu a mai dormit de la ora 3.,.pana la 12....a fost prea obosit și agitat și din cauza asta nu putea sa doarmă,  cu toate ca lămâie legănat ceea ce eu nu fac, l am ținut în brate....eu cred ca iam dat starea mea...sunt și eu puțin mai agitata avem un deces în familie și supărarea e mare.....

Apropo de condus și eu am  carnetu de 3 ani... urasc sa  conduc...nu stiu sa parchez, dar ma mai pune bărbatun sa conduc. ..

Pun

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...