Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Iza ma bate gandul sa nu i-l fac, nu stiu ce vaccin au aici, daca e hexa il refuz din start. Aici este obligatoriu antipolio in rest, nu. Fetele, pe mine nu ma ingrijoreaza efectele de moment, ci pe termen lung. Nicoleta condoleante! Fii tare pentru puiutul tau. Tantzica si eu ma bucur sa am vesti de la voi, va citeam printre picaturi dar era iuresul mult prea mare sa am timp sa scriu. Don nefericire noi nu avem ajutor de la nimeni, suntem eu si sotul. In test, ne pregatim de botez.

 

Te pup ma bucur ca mai dai cate un semn...bafta la vaccin fi zen :) al meu a plans dupa vaccin seara si a facut febra iam dat Panadol Baby si sa linistit 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nico te rog eu nu ii da vaccinul daca e cat de putin...amana-l neaparat orice ti-ar zice dr!!! Nu il da!!Ps Domi nu are scaun de joi...i-am bagat supozitor cu glicerina degeaba....in schimb face niste partzuri de te scoate din camera :(

Monika  nu e lege sa faca imediat dupa ce iao bagat supozitoru Carla face si dupa 1-2ore caca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello mamici!

 

La multi ani cu intarziere celor care si-au serbat ziua numelui sambata/duminica,

 

Eu cred ca am inceput de mastita, am o zona rozalie langa areola, cu noduli, tare si usor dureroasa + frisoane. Am incercat toate metodele (lecitina de 1200 mg, bebe pus cat mai des la sanul cu problema, masaj, comprese cu apa calda, varza), dar problema inca persista (de sambata seara a inceput). Voi ati avut astfel de probleme? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...