Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vad ca sunt mult mai prevazatori in Ro, ceea ce e f bine. Aici nici vorba de echo, in schimb vaccinuri la greu. Scuze fetele, sunt inca suparata pe dictatura asta medicala.

Cand ti de face o interventie chirurgicala banala, ti se explica riscurile si te pune sa semnezi. Vaccinurile au riscuri f mari dar niciun medic nu le spune.

 

In fine, aici sunt 0 gr. Nu avem primavara  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale, i-a dat ceva Carlei medicamente daca are un pic de rosu in gat? Noi pe 10.05 avem eco de sold. Voi ati facut eco si la fontanela?
Respisun picaturi pt nasuc si colargol tot pt nasuc si un sirop homeopat biosept A19 pt eliminarea microorganismelor din tractul respirator Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale, si noi am facut-o si ne-a recomandat sa purtam doua pampersuri pentru a sta cu picioarele cat mai departate. Cate grade ii lipsesc?

Ni stiu Tadiana nu ne-a spus la  voi cate lipsesc?sant tare aiurea chiloteii aceia ni sa zis sa ii punem 22de ore din 24 dar nu am putut Carla e foarte activa cu piciorusele si se enerveaza iam pus si eu  2 pampi am maI puso in marsupiu sa vedem intro luna trebuie sa mergem la control

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale sunt bine intre curatenia de Paste si un pitic galagios :)) mai scriu cand apuc :p Si la noi e vreme najpaaaaaa!! Buuuu! Voi ce stiti face? Pupacei

Si la noi e frig bate vantu ploua cand iasa soarele am fost putin la aer acum santem la caldurica Carla doarme mama face prajituri maine vopsim ouale.Va pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...