Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Eu nici nu am auzit e eco de fontanela. ...nici aici în nord nu se face nici o ecografie. ....de medicamente nici vorba, nu le da copiilor. ...doar ceva sirop atât și asta la mare nevoie.....aici nu se baga medicamente în copii dar nici adulților. Ploua și e vremea urata....ne-am plimbat puțin prin ploaie,,,nu contează condițiile meteo. ..hihii

Va pupam. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ni stiu Tadiana nu ne-a spus la voi cate lipsesc?sant tare aiurea chiloteii aceia ni sa zis sa ii punem 22de ore din 24 dar nu am putut Carla e foarte activa cu piciorusele si se enerveaza iam pus si eu 2 pampi am maI puso in marsupiu sa vedem intro luna trebuie sa mergem la control

 

 

Optim e minim60°, iar noi avem la un picior 57°.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici, stie careva cam care sunt semnele ca ramai fara laptic? Bebe Luca suge nonstop si tot nu se satura, cand sta la san( care e moale, in comparatie cu acum o saptamana cand erau pietroi) se vede ca nu inghite decat rar, inainte inghitea la foc automat. Pana acum sugeavla o ora jumate, acum la 10 min. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mamici, stie careva cam care sunt semnele ca ramai fara laptic? Bebe Luca suge nonstop si tot nu se satura, cand sta la san( care e moale, in comparatie cu acum o saptamana cand erau pietroi) se vede ca nu inghite decat rar, inainte inghitea la foc automat. Pana acum sugeavla o ora jumate, acum la 10 min.

 

O avea un puseu de crestere si mie mi sa intamplat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ale, si noi am facut un exudat nazal tot pentru fornaiala ce acum ceva vreme, dar nu a fost nimic. Ma bucur ca i-a dat dr medicam homeopate....nu toti dr aleg asa ceva, mai ales la bebelusi

Syrenne dr noastra pediatra e specializata pe medicina homeopata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monika are dreptate si Carla acum la 3 luni a avut 2 zile

Nu e ca la puseul de crestere de 6 saptamani. Si cum nu are inca 3 luni...nu stiu ce sa zic. Ma astept sa faca puseu de crestere peste 2 saptamani... Acum, cand suge, se enerveaza, da drumul la titi, si cand il prinde inapoi trage cu foc, mai si suspina cateodata, apoi incepe iar sa se enerveze...si tot asa. Sper din suflet sa.fie ceva trecator, ca nu vreau sa renunt la alaptat( chiar daca intotdeauna a fost alaptat mixt, cel mai mult ii place la san, plus ca asa il tin mereu in brate si il  [pup]  [pup]  [pup]  [:X] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atunci daca ai pompa mulgete sa vezi cat iese din tzitzi si ce iese ii dai cu sticluta ca sa nu risti sa stea flamand sau sa ii dai lp...intelegi? Incearca asa oricum ce scoti cu pompa nu e 100% ca pompa nu e la fel de puternica ca gurita lui de ex daca scoti 50 ml cu pompa in san ai cu siguranta cel putin 100ml dar nu iese tot la pompa....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...