Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata fetelor sper ca ati avut sarbatori faine!

 

noi de 24 de h am pus doar titi in gurita :) syrenne nu il puneam corect la san pe Radu , sns ul pana la urma nu-l mai folosesc merge alaptatul si asa. va pup, scriu greu ca's cu pruncu la tzatza :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Tantzica!

Fetelor, ati mancat, ati petrecut?

Eu am papat cumpatat mai din toate, ca mi-era pofta, iar pe Sofi se pare ca nu a deranjat-o nici sarmaluta nici fripturica de miel nici cele 3 oua fierte sau cele 2 linguri de salata de boeuf.

Acum beau lapte si mananc cozonac si sunt pregatita pentru o noua zi!

Sa fiti bine si voi si bebeii!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat!

Monika si daca sunt cumparate tot frumoase sunt. 

Eu as fi cumparat si sarmalele daca se putea ca tare greu fu... Dar important e ca e puiul sanatos.

Azi am lenevit, de e a doua zi de Paste. In rest, se apropie botezul cu pasi repezi. E cineva care si-a botezat deja bebelul/bebelina?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, cum ati petrecut pana acum? Noi suntem in plin puseu de crestere. Cel putin asa cred eu. Tare des mananca, toata ziua si noaptea asta facem. Mai sunt persoane in jur care ma descurajeaza spunand ca precis nu se satura, ca nu mai am lapte suficient, ca nu e bun laptele meu, ca mananca prea des si la intervale neregulate si o sa aiba program de mancat haotic cand va creste, ca ii stric stomacelul daca ii dau asa des la cerere, ca nu apuca sa digere laptele mancat inainte si eu ii dau altul, ca nu apuca sa se aseze mancarea in stomacel. Sunt tare suparata ca toata lumea vine cu remarci de genul celor de mai sus si ridica in slavi laptele praf. 

Am lapte suficient si incerc sa nu ii bag in seama. Doar sotul ma sustine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, si noi te sustinem 100%, te rog nu lua in seama babismele alea, nimic mai neadevarat. Eu iara's tzitzilita de nesatulul meu, si la mine se mai aud ecouri ca poate nu mi s-a refacut laptele, ca-i apa chioara din cauza ca tin regim blah blah,, eu nu am nici energia nici cheful sa le mai explic ca astea's arhaisme. Copilul meu mananca cat si cum vrea el, doarme bine, uda scutecele la greu, deci SE SATURA. Pupici si fii tare, AI LAPTE SUFICIENT SI BUN! Pupici!

 

http://atasatlasanulmamei.blogspot.ro/2009/11/am-lapte-suficient-pentru-bebelusul-meu.html?m=1

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...