Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

buna dimineata mamici si pitici

Am revenit si noi acasa de pe meleaguri straine(a se citi "la mama")...am mancat(mai mult ca de obicei) si ne-am relaxat. Mihai s-a adaptat un pic mai greu, a fost casa plina de lume...mai nasol e ca de 3 nopti(de cand am plecat de acasa) se trezeste noaptea si dupa 30 de minute, si de 5-6 ori. Sper ca macar somnul de noapte sa ii fie mai linistit, cel de zi ne omoara  [:)]

Ce a reusit el ieri a fost sa se intoarca singur pe burtica, si apoi inapoi pe spate. Inca nu-mi vine sa cred ca deja se rostogoleste.... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

cam atat de la noi

pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[alcool]:) Adevarul e ca am si eu azi vreme inorata dar nu e frig insa ne da stare de somnolenta Domi doarme ff bine :) dar de maine avem soareeee uhuhuhuhu mai un pic si vine nunta/botez/ziua mea :) [alcool]  [fiesta]  [zana]  [acor]  [s]  [copil]  [nunta]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi tot in casa! E frig si ploua si ... se pare ca se doarme taaareeee bineee in casa :)) N-a mai dormit Sofi asa bine ziua niciodata. Mai am timp de facut ordine pe ici, pe colo, ma mai uit la cate un film/serial... ale maternitatii valuri :)) Si ma rog sa-mi treaca durerea de la o unghie de la picior... ca sa pot sa dansez si eu macar un dans la botezul de duminica :) De cand cu sarcina si luatul de kg in plus, parca mi s-a deformat forma unghiilor si tot am pb cu colturile (si la maini si la picioare). Voi ati patit asa?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am plimbat la pranz. Acum ploua. Ma tot chinui sa o pun pe Aida la san, dar rareori vrea. In rest, se zbate si plange, eu cedez si iau pompa...e epuizant, dar am multumirea ca ii ofer lapte matern. Si noi avem botezul duminica. :-)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

E chiar mai mult decat trebuie :) deci e bun lapticu cand sanul e moale sa sti ca ascunde laptic de buna calitate :) lapte praf pfff nici nu te gandi...te pupam si noi

Pupam grasunelu tau Monika [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc RoXi :*Ce fain ii cand mergi cu invitatiile de nunta/botez si iti spun mai toti ca vin si acum la confirmare se fofilesc ...:/

Da Monika stiu si eu din propria experienta din 100 si ceva de persoane au venit doar 80 la nunta dar a fost suficient [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da Monika stiu si eu din propria experienta din 100 si ceva de persoane au venit doar 80 la nunta dar a fost suficient [:)]

 

Si noi va pupacim

Bine o fi si la noi dar ma oftica faptu ca neam stresat atata cu sala sq fie printre cele mai bune am lautari bar mobil etc mii de euro pt ce???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...