Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ale sper din tot sufletul da fie ok.

Si noi avem botezul duminica, petrecere mica de vreo 20 de persoane, ca in strainatate. 

Monika, Tantzica nu va stresati cu nunta, o da vedeti ce repede trece si de ce sa nu treaca frumos?

Sofel si la mine puseurile dureaza cate 4-5 zile. In afara lor, puiul meu nu vrea numai san. La un moment dat imi arunca sanul si plange, pana nu-i dau lp nu se potoleste. Ma gandesc, o avea laptrle meu lipsuri... Si la voi laptele vostru e mai decoloat decat lp?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale sper din tot sufletul da fie ok.

Si noi avem botezul duminica, petrecere mica de vreo 20 de persoane, ca in strainatate.

Monika, Tantzica nu va stresati cu nunta, o da vedeti ce repede trece si de ce sa nu treaca frumos?

Sofel si la mine puseurile dureaza cate 4-5 zile. In afara lor, puiul meu nu vrea numai san. La un moment dat imi arunca sanul si plange, pana nu-i dau lp nu se potoleste. Ma gandesc, o avea laptrle meu lipsuri... Si la voi laptele vostru e mai decoloat decat lp?

Sa nu cazi in capcana "laptele meu nu e suficient de bun/consistent", asta e cam un mit asa... normal ca laptele nostru e mai decolorat, se amesteca cu cel apos care ii tine de sete, lp e... lp. Tu probabil ca te confrunti cu ce ma confrunt si eu, confuzia san tetina... de-asta nu suge bebe...

 

La mine e ora de circ, in jurul orei 6-7 seara Raducu urla ca din gura de sarpe dupa biberon, dar acum avem medela cu tetina calma... si ia ghiciti cine face crize ca nu-i mai curge lapticul in gura :-) e fenomenala tetina aia, cea mai apropiata de san :-) si nu-i convine ca trebuie sa munceasca :-)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale sper din tot sufletul da fie ok. Si noi avem botezul duminica, petrecere mica de vreo 20 de persoane, ca in strainatate. Monika, Tantzica nu va stresati cu nunta, o da vedeti ce repede trece si de ce sa nu treaca frumos? Sofel si la mine puseurile dureaza cate 4-5 zile. In afara lor, puiul meu nu vrea numai san. La un moment dat imi arunca sanul si plange, pana nu-i dau lp nu se potoleste. Ma gandesc, o avea laptrle meu lipsuri... Si la voi laptele vostru e mai decoloat decat lp?

Multumesc Filofteea va pupacim [pup]  [flor] .Sa va petreceti frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale sper din tot sufletul da fie ok. Si noi avem botezul duminica, petrecere mica de vreo 20 de persoane, ca in strainatate. Monika, Tantzica nu va stresati cu nunta, o da vedeti ce repede trece si de ce sa nu treaca frumos? Sofel si la mine puseurile dureaza cate 4-5 zile. In afara lor, puiul meu nu vrea numai san. La un moment dat imi arunca sanul si plange, pana nu-i dau lp nu se potoleste. Ma gandesc, o avea laptrle meu lipsuri... Si la voi laptele vostru e mai decoloat decat lp?

 

Filo laptele tau nu are nici un fel de lipsuri ci e the best nu e mai bun lp decat tzitzi tau...puseul e de vina siiii faptu ca iese mai usor din sticla lp decat din san si acolo mai sunt crize :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...