Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Buna dimineata! Noi am dormit pentru prima data 6 ore legate! M-am trezit cu sanii cat butoaiele si am muls 470 ml!!! O zi frumoasa!

Wauuuu cat laptic,eu nu m-am mai  muls de multttt timp dar dupa o noapte de somn sant sigura ca asi scoate si eu destul de mult laptic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io ma chinui noapte de noapte sa ma mulg si deabia iese 90ml per noapte dintrun san ca celalalt il dau la papat...strang pt cand merg in Ro sa pot sal mai las la mami si sa am ceva si knd o fi nunta si tuuuuu 470 ml odata pfffff io cred ca abia acum am 1l strans de 2 sapt :)))

 

Apropo ne-am chelit :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Io ma chinui noapte de noapte sa ma mulg si deabia iese 90ml per noapte dintrun san ca celalalt il dau la papat...strang pt cand merg in Ro sa pot sal mai las la mami si sa am ceva si knd o fi nunta si tuuuuu 470 ml odata pfffff io cred ca abia acum am 1l strans de 2 sapt :))) Apropo ne-am chelit :))

Pai?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi dormim destul de bine. 

Ziua doarme in vreo  4-5 reprize de maxim o ora. Ieri noapte a dormit de la 9 la 2 si de la 3 la 8. Azi noapte de la 9 la 5!!! Si de la 5:30 la 6:30. Sa nu aveti impresia ca eu dorm bine. Tot astept sa se trezeasca sa il schimb, sa ii dau sa manance. El a dormit f bine noaptea de la inceput, cu mici exceptii. Dar acuma e mult prea bine. In schimb, asa geme in somn, ca nu pot dormi de el :-).

Fetelor, masa de la 5 dimineata e considerata masa de noapte? Eu am citit ca pana la 7 dimineata trebuie sa te comporti ca si cum ar fi noapte. Lumina difuza, vorbit in soapta, schimbat, papat. Atat. Ca sa se obisnuiasca ca la 7 incepe ziua. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa vaccinul de saptamana trecuta a facut un pic de febra. De fapt a fost mai mult subfebrilitate. Nu i-am dat nimic, am reusit sa scadem temperatura cu comprese caldute si baita in apa cu 1-2 grade mai rece ca de obicei. In schimb, dupa vaccin nu a mai dormit si mancat bine. Abia acum s-a mai reglat. Noptile dupa vaccin trebuia sa il iau in brate si sa il linistesc din ora in ora. Dar acum e bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...