Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Fetelor tocmai am intrat intr-o depresie adevarata din cauza aspectului meu fizic....am inteles ca am o problema psihica nu ma pot abtine prea mult de la a manca nesanatos si sportul mai mult de o sapt nul fac :(( sunt devastata cred ca nici barbatu nu ma place asa cum sunt dar nu imi spune sa nu ma simt prost :( eu nu stiu ce mi se intampla...acum plang ca mis grasa si dupa 10 minute bag ceva dulce...:(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monika la fel mi se întâmplafla și mie! Și eu mai am câteva kg de dat jos. Ma uit în oglinda și îmi vine sa plâng când nu încap în nici o pereche de blugi/pantaloni.oofff multe haine zac în dulap și abia aștept ziua în care le voi purta din nou..dar lasă că le dam noi jos În viitorul apropiat!  Cu siguranță vei fi o mireasa superba!! 

Ultima masa a fost la ora 9 și s-a trezit acum la 3, deci eu zic destul de bine,,,,,un început frumos!  DE muls nu  ma mulg nici eu, mi-e lene sa fac asta mai ales manual e groaznic!  Dar el suge de la un san la o masa îl golește și de la celălalt San la următoarea masa. Nu as vrea sa stimulez prea mult lactatia ca pe urma nu ar face el fata si ar trebui sa ma mulg. Fiecare mămică pe principiul ei.  

E un băiat foarte cuminte care plânge doar înainte sa îl pun la San în rest e zâmbește,  gangureste și explorează micul univers. Toată lumea ne lauda ca ce băiat cuminte. ....sper sa o țînă tot asa..

.apropo ii place sa doarmă în zgomot, când ieșim la vreo petrecere unde e zgomotul mai mare ii place sa doarmă sau cand avem musafiri nu vb în șoaptă, ,,,mereu ii pun  muzica clasica când doarme,  tv...

Va pupam bulgarașii 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fetelor tocmai am intrat intr-o depresie adevarata din cauza aspectului meu fizic....am inteles ca am o problema psihica nu ma pot abtine prea mult de la a manca nesanatos si sportul mai mult de o sapt nul fac :(( sunt devastata cred ca nici barbatu nu ma place asa cum sunt dar nu imi spune sa nu ma simt prost :( eu nu stiu ce mi se intampla...acum plang ca mis grasa si dupa 10 minute bag ceva dulce...:(

Monika nu te stresa  vom scapa noi cu timpu si de kg ,eu cu vreo 500 de abdomene  si urcat 20 de scari de vreo 30 de ori plus stresu nuntii am reusit saa dau vreo 5 kg jos iar sotu daca te iubeste  te iubeste asa cum esti ca doar corpu tau sa transformat  pt aI darui minunatia voastra mica Dominik [flor]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am destul de multe kg in plus.. si stiu prin ce trece Monika....si eu nu voi fi mireasa. La mine problema e ca nu ma plac eu, sotul mi-a zis ca pentru el sunt tot cea veche(si stiu ca vorbeste serios).....dar e greu efectiv sa intelegi ca te place lumea asa cum esti cand nu te placi tu.  Cand trebuie sa ma imbrac sa plec undeva ma apuca isteriile ca nu am cu ce [:)]  ca nu mai sta nimic ca lumea pe mine si toate alea.

Sper ca voi slabi, si stiu ca trebuie sa ma tin de treaba, pentru ca nr de kg pe care vreau sa il dau jos nu e mic. Trebuie schimbat stilul de viata si renuntat la multe lucruri. Intr-o luna de renuntat la dulciuri/fainoase am slabit 7 kg, dar de Paste mi-am facut poftele fara sa exagerez. Sper sa reusesc sa ma apuc si de sport peste vreo 2 luni...si sper sa nu renunt... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tantzica, Monika totusi vrea si san. Daca ar vtea numai biberon, as zice ca e din lene. Doar dimineata, dupa ce suge noaptea, vrea supliment. Multumesc de incurajari, o sa incercam cat mai rar suplimente. Puiul meu iar mi-a cerut ieri san din ora in ora. Al doulea puseu de crestere? A avut vreo 2 zile in care a mancat destul de putin.

Merci Ale, sper sa decurga bine petrecerea, si eu mai am vreo 10 kg de dat jos, nu ma incape nimic.

Monika nu pica intr-un cerc vicios, creierul iti cere dulce tocmai ca sa lupte contra depresiei. Zen, ma uitam la o emisiune cu mirese de aici, au cate 100 de kg si nu mai sunt complexate. Iar sotul cu siguranta te iubeste. Eu inainte de a avea bebe stiu ca il tot intrebam daca o sa ma mai placa dupa. Mereu m-a incurajat si acelasi lucru il face si acum. Si mie mi-e tate froca sa nu raman asa.

Tatiana felicitari, nu cred ca o sa reusesc o astfel de performanta, ai vreun secret?

Roxana mama lor de vaccinuri! Tare ma tem de ele, ca fac mai mult rau decat bine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Filoftea, secretul a fost ca in acea noapte am dormit lemn 6 ore [:-)))] , eu fiind obisnuita sa ma mulg din 3 in 3 ore.

In rest, iau vreo 200-250 la 3 ore. Ma gandesc....eu am facut febra laptelui in forma ff urata, apoi de cateva ori mi s-au facut niste noduli durerosi si a trebuit sa muncesc 2-3 ore sa ii deblochez, cu multa durere,cauza fiind laptele care ramasese nemuls, desi eu aveam impresia ca am golit sanu,  asa ca de o vreme insist , pana sunt sigura ca i-am golit de tot si poate ca ii stimulez involuntar.

Alta explicatie nu am... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...