Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Monika, nu te stresa cu kilogramele! Ai sa vezi ca se vor duce de la sine... Incearca incet incet sa inlocuiesti dulciurile din comert cu dulciuri mai sanatoase. Eventual incearca sa gasesti un mod de miscare care sa iti faca placere si de care te poti tine, gen power walking cu caruciorul  [:)] ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Fetelor, voi in ce pastrati laptele la congelator? Tu Monika esti in Germania? Cum il aduci in Romania? Si la botez cum faceti? Duceti mai multe sticlute cu laptele incalzit?

 

Sunt pungi speciale pt lapte. Il duc in lada frigorifica si in zuuq cu pricina ul dezghet si il papa la temp camerei el desfacut e valabil 8 ore apoi dezghetam p3 restu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da trebuie sa incerc ca nu ma mai pot vedea....stiu ca ma iubeste al meu dar eu daca as fi in locul lui nu m-as putea uita la mine ...no astia is pitici de pe creierul meu ...azi am mancat 4 biscuiti belvita si cina un crenvusti cu jumate de cana de kefir degresat...imi vine sa rup frigideru..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fetelor, voi in ce pastrati laptele la congelator? Tu Monika esti in Germania? Cum il aduci in Romania? Si la botez cum faceti? Duceti mai multe sticlute cu laptele incalzit?

 

Exista pungi speciale pentru pastrarea laptelui matern. Eu am cumparat de la farmacie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Fetelor, voi in ce pastrati laptele la congelator? Tu Monika esti in Germania? Cum il aduci in Romania? Si la botez cum faceti? Duceti mai multe sticlute cu laptele incalzit?

 

Exista pungi speciale pentru pastrarea laptelui matern. Eu am cumparat de la farmacie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un fel de biberoane de plastic fara bpa si au capac. In pungi nu am incredere, nu zic si biberoanele sunt ele fara bpa dar posibil sa contina si altceva, dar pungile cred ca au bpa. 

Cand incalzesc un pic laptele il pun in biberonul de sticla, cel mai sigur, imi pare rau ca nu am capace speciale pt biberoanele de sticla sa pot congela in ele laptele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am un fel de biberoane de plastic fara bpa si au capac. In pungi nu am incredere, nu zic si biberoanele sunt ele fara bpa dar posibil sa contina si altceva, dar pungile cred ca au bpa. Cand incalzesc un pic laptele il pun in biberonul de sticla, cel mai sigur, imi pare rau ca nu am capace speciale pt biberoanele de sticla sa pot congela in ele laptele.

Filofteea ce mai faceti ,cum mai santeti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...