Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si de la noi!

Azi asteptam ceva musafiri (family) asa...ca inainte de botez :)

Un week-end frumos si linistit si din partea noastra!

Fetelor care avem maine botezul piticilor...sa ne odihnim azi cat se poate si sa facem lista cu toate pe care trebuie sa le luam maine la noi, sa nu uitam ceva acasa :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici...am o migrena ingrozitoare de ieri, si nu stiu ce sa iau. De obicei luam cafettin cu nurofen forte,dar cum alaptez... Eu am migrene de ani buni,care ma tineau la pat si cate 2 zile, cu voma...groaznice.Incerc sa fiu tare...sa nu iau nimic...insa nu stiu cat o sa mai rezist. Sfaturi?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu am un fel de biberoane de plastic fara bpa si au capac. In pungi nu am incredere, nu zic si biberoanele sunt ele fara bpa dar posibil sa contina si altceva, dar pungile cred ca au bpa. Cand incalzesc un pic laptele il pun in biberonul de sticla, cel mai sigur, imi pare rau ca nu am capace speciale pt biberoanele de sticla sa pot congela in ele laptele.

 

Pungile ce le folosesc eu sunt fara bpa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mamici...am o migrena ingrozitoare de ieri, si nu stiu ce sa iau. De obicei luam cafettin cu nurofen forte,dar cum alaptez... Eu am migrene de ani buni,care ma tineau la pat si cate 2 zile, cu voma...groaznice.Incerc sa fiu tare...sa nu iau nimic...insa nu stiu cat o sa mai rezist. Sfaturi?
 

 

Eu iti zic ce amluat eu knd am avut dureri groaznice: jumate de ketonal.paracetamol.ibuprofen de 600

Nu in exces dar am luat piticu nu a avut nimik 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inna, ia-ti si tensiunea (eu am avut dureri ingrozitoare de cap de la oboseala, am avut tensiunea f mare, am ajuns la urgente si mi-au facut un paracetamol intravenos - in 15 min eram muuult mai bine, fara sa dauneze alaptarii).

Sau un masaj puternic la tample, pe cap, pe fata. Multa sanatate!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weekend placut mamici si petrecere frumoasa celor care aveti botezul astazi sau maine. 

 

Inna imi pare rau ca treci prin asemenea dureri si iti doresc sa scapi repede de ele.

 

Monika nu te stresa cu kg, incearca sa nu mai prea mananci seara si sa nu faci o obsesie din a slabi, pana la urma vei slabi, dar trebuie rabdare. Si eu mai am ceva kg de dat jos, dar incerc sa nu ma stresez si mai renunt din cand in cand la cate o prajiturica pe care as manca-o cu o pofta, dar incerc sa nu ma mai gandesc la ea si trece :P ... o sa fii o miresuca foarte frumoasa si fericita, sunt sigura  [:)]  

 

Pupici  [:X]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:((( imi pare tare rau! Suna mai serios decat credeam... Cel mai bine apeleaza la un dr. Eventual iti da ceva pastile si nu alaptezi o zi... Nush ce sa zic. Dar sa induri asa durere...o iei razna... :(((
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...