Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Ale multumim de intrebare, eu sunt obosita franta. Puiul meu s-a trezit de vreo 4 ori azi-noapte ca sa manance. Apoi iar la 5... 

E f cald acum deci recomandarea de a avea 20 de gr. in camera pica. Nu stiu daca v-am povestit, avem un necaz la un degetel de la picior. I s-a infasirat un fir in jurul lui si a facut sant ca sa zic asa, i-a taiat pielea. Ne-am speriat si am fost la urgenta. Treaba e ca nu-si revine pielea deloc.

Monika sa fie sanatos cheliosul tau! E scump foc! Noi avem perisor lung, da vedem pana la 1 an cat o sa creasca pana o sa avem voie sa-l tundem. Apropo, am vazut ca are coji mari in cap, se mai confrunta cineva cu aceeasi problema?

Tatiana sa va ajute Dumnezeu si tuturor celor ce-si poteaza puisorii azi. Fie ca sfantul botez sa va apere de toate relele!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monika, e scumpic foc baietelul tau!

Noi am scapat de cojite cu ulei de cocos. L-am facut timp de o saptamana in fiecare zi, cu 2 ore inainte de baita, cu ulei de cocos. Apoi l-am spalat cu sampon, iar dupa l-am pieptanat cu peria cu peri moi. Se mai poate si cu ulei de masline sterilizat un pic la aburi. Sau exista ceva crema speciala de la Mustela.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monika, e scumpic foc baietelul tau!Noi am scapat de cojite cu ulei de cocos. L-am facut timp de o saptamana in fiecare zi, cu 2 ore inainte de baita, cu ulei de cocos. Apoi l-am spalat cu sampon, iar dupa l-am pieptanat cu peria cu peri moi. Se mai poate si cu ulei de masline sterilizat un pic la aburi. Sau exista ceva crema speciala de la Mustela.[/quote

 

 

Multumim de compliment [flo2] ]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi avem cojite dar il dau cu ulei de masline inainte de baita cu 30 de minute si il pieptan. Inca nu am scapat complet, cred in de doua ori mai tb sa il dau cu ulei si gata

Monika, nu ii tb un pic de par lui dominik ca sa ii taie preotul la botez?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si noi avem cojite dar il dau cu ulei de masline inainte de baita cu 30 de minute si il pieptan. Inca nu am scapat complet, cred in de doua ori mai tb sa il dau cu ulei si gata Monika, nu ii tb un pic de par lui dominik ca sa ii taie preotul la botez?

 

Asa a intrebat si al meu insa nu e obligatoriu,doar sun copii ce se nasc chei complect fara par si se boteaza la 6 sapt sau am o cunostinta ce are un baietel de 6 luni si tot chel e inca :) deci nu e o regula

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Asa a intrebat si al meu insa nu e obligatoriu,doar sun copii ce se nasc chei complect fara par si se boteaza la 6 sapt sau am o cunostinta ce are un baietel de 6 luni si tot chel e inca :) deci nu e o regula

 

Stiu ca nu e regula, dar mie imi place sa-i vad parutul peste 20 de ani.  [:)]

In vara poate am sa il tund si eu, desi nu cred ca va mai fi cazul....lui ii cade parul la greu, si cel care creste e muuuuult mai deschis la culoare.

 

 

Fetelor cochete cu botezul facut(tadiana, sofel si daca nu ma insel, manuela)...cum a fost? Ce au fscut fetitele cochete? Vrem pozici cu printesele [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...