Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi e vara deja ca nu ii mai pun caciula :D

la noi inca nu...au fost zile in care nici noi nu purtam cacijula, dar de vreo 2 sapt e o vreme super capricioasa, cu vant puternic ..si inca purtam o caciulita subtire  :)

 

post-135653-0-32565300-1462773963_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Tadiana, si la noi tot un miracol a fost (copil dorit de multi ani, si eu trecuta prin toate procedurile posibile...). Deci inteleg perfect sentimentele care te incearca, pt ca si eu simt ls fel :)Doamne-ajuta sa fie bine azi si copiii nostri sa aiba o viata frumoasa si sa devina oameni BUNI!

 

 

Cat de frumos ai spus,Sofel! Sa devina oameni buni. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ale multumim de intrebare, eu sunt obosita franta. Puiul meu s-a trezit de vreo 4 ori azi-noapte ca sa manance. Apoi iar la 5... E f cald acum deci recomandarea de a avea 20 de gr. in camera pica. Nu stiu daca v-am povestit, avem un necaz la un degetel de la picior. I s-a infasirat un fir in jurul lui si a facut sant ca sa zic asa, i-a taiat pielea. Ne-am speriat si am fost la urgenta. Treaba e ca nu-si revine pielea deloc. Monika sa fie sanatos cheliosul tau! E scump foc! Noi avem perisor lung, da vedem pana la 1 an cat o sa creasca pana o sa avem voie sa-l tundem. Apropo, am vazut ca are coji mari in cap, se mai confrunta cineva cu aceeasi problema? Tatiana sa va ajute Dumnezeu si tuturor celor ce-si poteaza puisorii azi. Fie ca sfantul botez sa va apere de toate relele!

 

Multumim mult, Filofteea! La fel va dorim!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Stiu ca nu e regula, dar mie imi place sa-i vad parutul peste 20 de ani. [:)] In vara poate am sa il tund si eu, desi nu cred ca va mai fi cazul....lui ii cade parul la greu, si cel care creste e muuuuult mai deschis la culoare. Fetelor cochete cu botezul facut(tadiana, sofel si daca nu ma insel, manuela)...cum a fost? Ce au fscut fetitele cochete? Vrem pozici cu printesele [:-)))]

 

Syrenne, a fost o zi pe care nu o voi uita niciodata...

Aida Maria a fost foarte cuminte si totul a decurs asa cum ne-am dorit. Mie mi-au spus cei din jur ca am ceva special...; e adevarat, radiam de FERICIRE!!!

Primim poze in curand!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Syrenne, a fost o zi pe care nu o voi uita niciodata... Aida Maria a fost foarte cuminte si totul a decurs asa cum ne-am dorit. Mie mi-au spus cei din jur ca am ceva special...; e adevarat, radiam de FERICIRE!!! Primim poze in curand!
Ma bucur ca Aida a fost cuminte si ca totul a fost asa cum ati vrut voi sa iasa.Cate pers ati avut?Ati tinut pe ziua? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...