Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Syrenne Mihai e adorabil si pletooos :)) Ale pupici Mai 6 zile si plecam la Romaniaaaaa iupiiii 

Ps fiul meu suge toata ziua pumnu,degete, si bratul chiar si-a facut urma pe brat de la atata supt eu mereu ii scit mainile din gurita si ii dau suzeta sau jucari sa rontzaie dar tot mana e mai buna voi ati patit? E de la dinti? Asa imi zice toata lumea..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Syrenne Mihai e adorabil si pletooos :)) Ale pupici Mai 6 zile si plecam la Romaniaaaaa iupiiii 

Ps fiul meu suge toata ziua pumnu,degete, si bratul chiar si-a facut urma pe brat de la atata supt eu mereu ii scit mainile din gurita si ii dau suzeta sau jucari sa rontzaie dar tot mana e mai buna voi ati patit? E de la dinti? Asa imi zice toata lumea..

 

Sar'na  [pup]

 

Monika, si Mihai face la fel...si nu accepta suzeta cand ii scot manutele din gurita. Daca pana acum isi sugea mai mult pumnii, de 2 zile isi suge efectiv primele 2 degete(cand pe rand, cand amandoua odata). M-am uitat la el in gurita si se vad 2 puncte albicioase in gingie(cred ca ii "urca" dintisorii)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monika la cat mai multe luni! 

Syrenne e superb puiutul tau! 

Vreau sa va spun ca si al meu sta cu ambii pumnisori in gurita, rareori accepta suzeta. Rad de sotul meu pt ca a zis ca nu vrea sa-l vada cu degetul in gura, nu-i nimic, el baga tot pumnisorul  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Syrenne Mihai e adorabil si pletooos :)) Ale pupici Mai 6 zile si plecam la Romaniaaaaa iupiiii Ps fiul meu suge toata ziua pumnu,degete, si bratul chiar si-a facut urma pe brat de la atata supt eu mereu ii scit mainile din gurita si ii dau suzeta sau jucari sa rontzaie dar tot mana e mai buna voi ati patit? E de la dinti? Asa imi zice toata lumea..

Monika asa e si Carla arunca dida din gurita si suge pumnu sau 2 degete ori ce iai da tot mai buna e pielea ei [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor! Gata botezul nostru ieri!

Pe scurt: Sofi a fost fff cuminte in biserica si in primele 4 ore la petrecere. E o scumpa si toata lumea a admirat-o (evident!). Apoi a devenit f agitata si am mers cu ea la hotel si am stat mai mult acolo (ma mai inlocuia cumnata). Se pare ca petrecerea a fost una f reusita (cel putin asa zicea lumea), iar copiii prezenti s-au distrat maxim!

Mancarea f buna, muzica la fel! Au cam stat multi pe afara ca sa fumeze (de cand cu legea aia), dar toti s-au simtit bine. Mai putin eu fiind super stresata ca Sofi plangea si nu o puteam calma decat la san. Poate o fi inceput puseul de crestere de la 3 luni...nu stiu...

Azi treb sa ii facem baita magica de dupa botez, maine mergem la vaccin (rotarix), poimaine la pediatru la controlul lunar. Avem o sapt plina, abia astept sa treaca si sa ne revenim la normal. Ma bucu ca a trecut totul sincer. A doua oara n-as mai face asa botez mare (70 adulti, 10 copii).

Poze...credeti-ma ca nu am una! Abia le astept de la fotograf! :) va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am avut si noi botezul sambata, a fost foarte frumos si emotionant. Noi am facut o petrecere mice, doar 26 de persoane, dar a fost foarte frumos.

Multa sanatate la toti bulgarasii botezati si cei ce urmeaza sa fie botezati.

Si fetita mea isi baga manutele in guritza, dar noi nu i le scoatem..am citit ca aceste ii un gest de destresare pt bebei, asa ca o las sa le molfoie linistita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...