Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Dir auch Fhroe ostern Ale :) si celorlalte catolice eu sunt dar ai mei au tinut mereu ambele paste hihi mai multa mancare... Si eu mai am de dat jos vreo 20kg k sa fiu implinita dar incep o dieta disociata care nare ce rau sa imi faca si le voi da jos...si la arad e vreme najpa se dormiteaza astept sa se trezeasca iubitu sa mergem la impartit de invitati pt nunta apoi leneveala cu toate ca m-as duce la mall la un film...va tzucal
Multumesc Monika si noi le tinem pe amandoua ,mama e catolica cu ocazia asta a primit Carla primul cadou de la iepuras,eu mai am de dat vreo 7-8kg dar tot stagnez se pare ca le voI da mai greu jos,noi am fost la Timi a fost ok vremea nu a fost frig [:)] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Waaaaaw ce ii faci fata de se trezeste numai odata??? Zimi si mie :) al meu la 22 ia somn doarme 4 ore apoi doarme tot la 2.5 3 ore deci cam de 3 ori se trezeste

Nimic special ii fac baita la 8 papa si dupaia somn,acum a supt si doarme deja pana pe la 3-4 depinde cand o vad ca se foieste o schimb si ii dau sa pape apoi somnic pana dimi la 8-8:30,azi cand am fost la oras numa a dormit vreo 4 ore [:)] .Acum suge doar o data pe noapte dar dr mi-a zis ca o sa isi scoata de tot masa de noapte [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Carla, sa cresti mare si sanatoasa, s-o innebunesti pe mami de cap :))

 

Sarbatori fericite fetelor, am ajuns si eu cu intarziere sa fac urari, dar mai bine mai tarziu decat niciodata :)

 

Noi ne-am plimbat iarasi ieri pana acasa, l-am parcat pe radu la nasica (sta cu 2 etaje mai sus de noi) si eu mi-am vazut de curatenie, inca tot curat dupa cum am renovat camera piticului hehe. Nasica e topita dupa el, de-abia asteapta sa-l boteze. Numa bine a fost rupt de oboseala pe cand ne-am intors, a cerut doar de 2 ori tzitzi peste noapte, cate 15 min, si inapoi la somn, Azi ne-am trezit la 11, daca tot s-a dat ora inainte.

 

Da Ale, daca rezistam pana pe la 3 luni, isi vor scoate masa de noapte (ma rog cam 80% din copii si-o scot.. restul au mamici ghinioniste) :)

 

Fetelor, bebe meu s-a umplut de acnee saracu, e plin de bubite rosii. Nu-l deranjeaza, i le spal doar usor cu apa curata, trec de la sine, dar e tare ciudat asa plin de pete, zici ca are varicela :) L-am spalat bine si dupa urechi, ca aveam multa piele moarta si se irita deja. Si la fund am scapat de iritatii, cu Bepanthene si am aruncat servetelele umede dupa cum v-am zis, folosim doar apa si carpa curata.

 

Deja impachetam si noi hainutele ramase mici... Se apropie de 5 kg grasunul meu :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La multi ani Carla, sa cresti mare si sanatoasa, s-o innebunesti pe mami de cap :)) Sarbatori fericite fetelor, am ajuns si eu cu intarziere sa fac urari, dar mai bine mai tarziu decat niciodata :) Noi ne-am plimbat iarasi ieri pana acasa, l-am parcat pe radu la nasica (sta cu 2 etaje mai sus de noi) si eu mi-am vazut de curatenie, inca tot curat dupa cum am renovat camera piticului hehe. Nasica e topita dupa el, de-abia asteapta sa-l boteze. Numa bine a fost rupt de oboseala pe cand ne-am intors, a cerut doar de 2 ori tzitzi peste noapte, cate 15 min, si inapoi la somn, Azi ne-am trezit la 11, daca tot s-a dat ora inainte. Da Ale, daca rezistam pana pe la 3 luni, isi vor scoate masa de noapte (ma rog cam 80% din copii si-o scot.. restul au mamici ghinioniste) :) Fetelor, bebe meu s-a umplut de acnee saracu, e plin de bubite rosii. Nu-l deranjeaza, i le spal doar usor cu apa curata, trec de la sine, dar e tare ciudat asa plin de pete, zici ca are varicela :) L-am spalat bine si dupa urechi, ca aveam multa piele moarta si se irita deja. Si la fund am scapat de iritatii, cu Bepanthene si am aruncat servetelele umede dupa cum v-am zis, folosim doar apa si carpa curata. Deja impachetam si noi hainutele ramase mici... Se apropie de 5 kg grasunul meu :)

Cat timp are Tanzica bulgarasu tau?Carla la 2 luni are 4,870g si 57cm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...