Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monika si eu dupa fiecare iesire afara o descant pe buburuza mea mai tot timpu e deocheata

Vaccinul il facem la dr de fam zice ca daca trebuie cumparat costa 600de lei

 

CAAAT???? Astia isi bat joc de noi... Bine ca indemnizatia de maternitate e 1200 lei.... cateodata asa imi e de greata de viata in tara asta...

 

Noi nu avem treaba cu deochiul ca nu credem in asa ceva...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

CAAAT???? Astia isi bat joc de noi... Bine ca indemnizatia de maternitate e 1200 lei.... cateodata asa imi e de greata de viata in tara asta... Noi nu avem treaba cu deochiul ca nu credem in asa ceva...

Tanzica nu trebuie sa crezi dar sant persoane care chiar nu vor sa deoache dar o fac [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello mamici!  [:)]

 

Nu am mai apucat din nou sa scriu in ultimele zile desi am citit zilnic ce s-a postat. Tadiana imi pare foarte rau ca treci prin asa ceva, iti doresc multa multa sanatate si putere sa treci cu bine peste toate incercarile.

 

Bebelina mea nici acum nu are un program de dormit/mancat. Cand doarme foarte bine noaptea de imi vine sa o trezesc eu pt ca imi expldeaza sanii de la atat laptic, cand se trezeste foarte foarte des  si nu apuc sa dorm mai deloc. :( In plus de cateva zile s-a cam umplut de bubite pe fata, piept, chiar si in cap. Maine avem programare la pediatru, Doamne ajuta sa fie totul in regula.

 

Legat de vaccinuri, voi faceti si altele in afara celor obligatorii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa e si al meu Cosmina, zici ca are scarlatina sau ceva... E acneea bebelusului, din cauza hormonilor primiti de la noi in timpul sarcinii... Trece de la sine, nu te impacienta, eu am vorbit cu o amica dermatoloaga si a zis ca nu e nevoie sa-l dau cu nimic.

 

Ce vaccinuri mai sunt? eu i le fac alea de le are pe schema de vaccinare... atat

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...