Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Neata si de la noi! Sofia mea este taare agitata incepand de aseara :((( Si-a dat peste cap programul de somn si pe mine m-au apucat iar fricile ca nu o sa se mai opreasca din plans :((( Dar o sa le depasesc eu cumva! Acum ma gandesc ce naiba am mancat ieri ca sa elimin din alimentatie (ca poate de-aia a devenit agitata...). Ufff, fetelor... asa sincer ma bucur pt cele pe care bebeii ii lasa sa doarma! Parca ma relaxez si eu cand va citesc :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si de la noi. 

Monika, ma bucur ca ati ajuns cu bine.

Mihai e intotdeauna agitat cand schimbam mediul. Tantzics, lasa.l 1-2 zile ptr acomodare. Mai faci si treaba? Haaaa....eu nu apuc decat seara, printre joaca cu Maya(fetita mea). Ma gandesc sa aduc o femeie sa imi faca curat de Pasti(spalat geamuri, faianta si gresie).  Eu chiar nu am cand. [batcap]

O duminica frumoasa va doresc [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mămicilor!

Ooofff am scris atât înainte și am apăsat pe ceva și s-a dus totul.  [batcap]

Noi ne-am trezit la 8 sa papam, defapt mancam tot la 3 ore zi noapte,  dar noaptea după ce mănâncă adoarme la loc...uufff ce bine. E un copil foarte cuminte și mâncăcios. 

Săptămâna asta am fost la moasa și avem 4,800 kg dublu fata de naștere, arata foarte bine în grafic având în vedere ca s-a născut la 34 săptămâni.   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica felicitări și din partea noastră, sa fiți la fel de fericiți ca și înaintea căsătorie.

Și noi vrem sa facem starea civila și cununia religioasa dar și botezu la vara sau toamtoamnă când mergem în tara. Cu toate ca nu ne leagă o hârtie mai mult.. dar asa e bine și frumos sa fim și în fata lui Dumnezeu cununați. 

Nici noi nu avemai nici un ajutor parintescu pt ca ei sunt în tara.... și ne descurcam cu toate..ne ajutam reciproc. ..

Lui Nicolas ii place sa doarmă afara, aici avem maxim 9-10 în unele zile însorite. ...încă nici pomii nu au inflorit. .. și asa alăptez eu în mașină. ...hihi post-135595-0-13633100-1459669502_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!  [:)]

 

La noi noaptea trecuta a fost una de cosmar, bebelina mea nu a dormit deloc de la 2 pana aproape de 6, imi picau ochii in gura de somn... draguta avea colicii si cand dadea sa atipasca, tresarea si se punea pe un urlat de numa, mi-a fost o mila de ea, nici nu stiam ce sa ii mai fac, le-am incercat pe toate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici cum sunteti,noi dormim foarte bine noaptea cu o singura trezire pot spune ca era mai greu cand era Carla in burtica ma trezeam din 2 in 2ore la toaleta, noi azi am fost la piata a fost frumos si cald [biz]  dar acum sa pus iarasi vantul.Va pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna multumesc din nou de urari!!

Noi ieeri am fost plecati de dimi la piata apoi la spital ca sa nascut nepotelul meu apoi la gratar si acasa ufff ce obositca fost Domi ca la luat crizele cand am venit lam culkat si de la 20 30 a dormit pana acum 4 ore sper sal culc la lok k mie imi e somn

De azi suntem si noi home alone sa vedem cum fac treaba ca zboara casa de cand am plecat in concediu hihi...va puoam.

Nico asa sunte. Si noi in masina cu papatul :p

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Noi am inceput pregatirile pt botez. Mai mult sotul alearga, ce-i drept. Si asa greu imi vine sa ma concentrez la orice altceva decat la copilul meu... Stiu ca e pt ea, insa n-am nici timp si nici chef sa aleg marturii, trusou, culori, flori... Si sa fie si in buget restrans... Complicat tare!

Fetelor care sunteti la dieta, nu o sa parasiti acest forum, asa-i?! :)

Noi am dormit ceva mai bine aseara. Pb cea mai mare acum este ca de vreo 2-3 ori pe zi o doare burtica asa tare si nu poate face nimic si se chinuie ingrozitor dand din picioruse ca un cal naravas. Trece pana la urma, dar parca imi tin respiratia cate juma' de ora de fiecare data... Bietul copil...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...