Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

 

 

Bine ai venit, Inna! Si bebelusul meu este cand are un somn agitat. Sunt momente cand plange si se zbate in somn, e cu ochii inchisi, se vede pe el ca ar dormi, dar cred ca nu ii dau pace colicii astia. Eu de aceea cred ca are un somn mai agitat, da din picioruse, se zbate, din cauza colicilor. Pupici
colici avea dimineata pe la 4. Dar de cand i am luat solutie nu mai are. Somnul agitat il are mereu. Uneori mai rade in somn...deci nu e de la colici. Cand avea crize,plangea, vroia in brate si sa suga. Cand doarme doar e agitat, da din maini si picioare si misca caputul, dar si geme mereu. Dar nu geamat de durere...mai degraba ca atunci cand te intinzi...ca si cum ar fi obosit... 
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc de compliment ei 3 sunt bucuria mea pe fetita de cand sa nascut am crescut-o impreuna cu ei (fratemio si cumnata mea) da diferenta mare mie mia fost teama sal iau in brate zici ca al meu ar avea cine stie cat timp si am uitat :)))

 

In rest ce sa va zic acum sa trezit puiutu iam dat sa pape putin si lam lasat cu tataso in pat eu am venit sa imi fac toaleta de seara si il aud cum caraie ca nu ii convine ceva iara :/ daca eram io cu el lua somn la lok dupa ce a papat dar uite cum nu sunt face figuri la tataso :)) smecherie de copii vai vai.

 

Nb fete

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

saliu fetele, eu scriu din spital... m-au internat de urgenta azi am niste valori la analizele de ficat si pancreas de doamne feri... Colecistul meu e varza murata :( Luni cred ca ma opereaza, 3 zile fara puiutul meu :( o sa mor :(

 

Tantzica draga...., cum Doamne ai ajuns cu valorile astea?!

Iti dorim multa, multa sanatate, scumpa noastra!!!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sofel, vaccinul de doua luni nu cumva stii unde e produs? La medicul meu de familie acest vaccin e produs in Ucraina. Voi fetelor stiti ceva de asta? Conteaza unde e produs? Avand in vedere ca are exact aceleasi tulpini... Dintre voi, sunteti care ati cumparat vaccinul? Cat costa si ce ofera in plus? Urmeaza sa mergem s noi peste 2 saptamani la vaccinul de doua luni.

 

Dr vostru de familie a avut vaccinul? Dr meu a zis ca nu are vaccinul pt ca statul nu il mai ofera de anul trecut, din noiembrie, cand au trimis unul fara traducere macar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Noi am trecut pe AR dupa ce imi vomita tot ce manca, in jeturi, la fiecare miscare, de mana, de picior, de cap....acum suntem bine.il tin pe umar non stop....uneori doarme asa pana la urmatoarea masa( noaptea). Cat despre agitat...o sa ii schimb salteaua la patut. Am facut experimente cu 3 paturi din casa si nu face ca in patut in nici unul.

 

Scuza-mi nedumerirea [batcap]  Inna, dat ce vei sa spui prin AR? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tadiana, la noi nici nu s-a pus problema sa nu-l aiba sau sa ne zica noua sa-l cumparam. Am sunat, ne-am programat, ne-au vaccinat, la revedere... Stiu ca un alt vaccin e in schema obligatorie care insa nu se gaseste pe piata... Ca-n Romania... Dar nu acesta de la 2 luni... Nu mai stiu cum se numeste celalalt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...