Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor. Nicolas e bine, de ieri suntem acasa ,  următoarea zi după operație ne-a lăsat.  Operația a decurs normal. ..El e puțin marait. ..cred ca îl doare ..prima zi a fost conectat la aparate ...și din nou nu prea am dormit. ..dar am recuperat azi-noapte și ieri după-masă,  a stat tata sau cu el pana eu am dormit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare fetelor. Nicolas e bine, de ieri suntem acasa , următoarea zi după operație ne-a lăsat. Operația a decurs normal. ..El e puțin marait. ..cred ca îl doare ..prima zi a fost conectat la aparate ...și din nou nu prea am dormit. ..dar am recuperat azi-noapte și ieri după-masă, a stat tata sau cu el pana eu am dormit.

Nicoleta va dorim tot binele din lume si Nicolas sa se refaca repejor, saracutu de el atat de micut si trebuie sa treaca prin asa ceva [balo]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

Tantzica multă sănătate si multă putere sa treci si peste aceasta perioada nefasta, fi optimista totul se va termina cu bine.

Noi am cumpărat vaccinul( asa am dorit) si in niciun caz nu a costat 600 RON. Mare atenție la prețurile pe care vi le spun Dr, verificați înainte ca nu ar fi exclus sa aveți parte de surprize

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tantzica imi pare nespus de rau ca trebuie sa treci prin asa ceva, dar te simt tare optimista si asta te va ajuta sa te recuperezi repede. Te pup si te imbratisez cu drag!

 

 

Vreau sa va recomand un articol foarte interesant, din pacate ii in engleza, dar merita tradus, are multe raspunsuri pt intrebarile pe care le avem toate. Articolul este pe site-ul Huffpost si se numeste The Fourth Trimester - Why Newborns Hate Being Put Down.

 

Va pup! Weekend placut!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna fetelor,Tantzica multă sănătate si multă putere sa treci si peste aceasta perioada nefasta, fi optimista totul se va termina cu bine.Noi am cumpărat vaccinul( asa am dorit) si in niciun caz nu a costat 600 RON. Mare atenție la prețurile pe care vi le spun Dr, verificați înainte ca nu ar fi exclus sa aveți parte de surprize

 

Ce vaccin ati ales, roseroze si cat a costat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...