Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la noi se intampla cu caca deci nui stres.

In Ro fac tot acolo avem toti prieteni ...ma gandeam sa imi iau o rochie care sa ma avantajeze daca nu pt noapte o sa am oricum muls k poate mai beau si eu un pahar de ceva ca doar e nunta botezul si ziua mea cumva trebuie sa fac in schimb cu kg ma luot inca si eu cert e ca de cand am inceput sa mananc putin diferit si putin cantitativ am dat jos 2 kg daca o tin tot asa macar 5 sa mai dau jos pana la nunta pfff e ff greu eu aveam doar nunta programata si eram mandra supla :)) dar sa intamplat si. Bebe intre timp hihi

 

Si eu sunt Elena :p

Si noi folosim pampers baby dry si suntem ff multumiti de multe ori doarme cu un singur pampi toata noaptea si e ok :) poate al tau e mai sensibil sau cone stie...:) va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

Si noi tot pampers active dry folosim si nu am patit deocamdata nici o surpriza...la fete mai des iese afara, pentru ca ele umplu pampersul la fundulet....baieteii il umple de pipi in fata...si daca fac cacuta, se duce in spate(eu am comparat cu Maya). Eu noaptea nu il schimb, dimineata....uneori, daca e prea somnoros, nici dimineata nu il schimb...(dimineata inseamna ora 6). Nu ni s-a intamplat sa ii dea pe afara, nici sa se irite,. Nici cu crema nu il dau, decat fff rar, eu folosesc Sudocrem

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si la noi se intampla cu caca deci nui stres.In Ro fac tot acolo avem toti prieteni ...ma gandeam sa imi iau o rochie care sa ma avantajeze daca nu pt noapte o sa am oricum muls k poate mai beau si eu un pahar de ceva ca doar e nunta botezul si ziua mea cumva trebuie sa fac in schimb cu kg ma luot inca si eu cert e ca de cand am inceput sa mananc putin diferit si putin cantitativ am dat jos 2 kg daca o tin tot asa macar 5 sa mai dau jos pana la nunta pfff e ff greu eu aveam doar nunta programata si eram mandra supla :)) dar sa intamplat si. Bebe intre timp hihiSi eu sunt Elena :pSi noi folosim pampers baby dry si suntem ff multumiti de multe ori doarme cu un singur pampi toata noaptea si e ok :) poate al tau e mai sensibil sau cone stie...:) va pup

Ce fain de tine o sa ai o petrecere 3 in 1 [flor]  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...