Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da Ale 3 in 1 :) dar bani nu primesc de 3x :)))

Noi am fost deja la plimbare si cand am venit acasa pe balcon la vecini marocani de la parter barbatu o lovea si strangea de gat pe nevastasa si il lovea si pe baiatu mic ...ei stau cam 9 insi in 2 camere e ilegal am facut sesizare dar nimeni nu ia masuri grav e ca ii bate toata ziua si fata cea mare de vreo 18 20 de ani are un baietel nascut tot in februarie si tareeee ca e facut cu propriul ei tata ca is musulmani si daca facea copii din flori o omora de mult eu cred ca o abuzeaza chiar tatal ei ca o nascut singura acasa copilu nu o vazut peretii spitalului niciodata si e ff grava situatia da astia is teroristi nimeni nu face nimik numa io ma tot leg de ei pt ca fac muuulta galagie da ma tem k intro zi ma injunghie naibi....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da Ale 3 in 1 :) dar bani nu primesc de 3x :)))Noi am fost deja la plimbare si cand am venit acasa pe balcon la vecini marocani de la parter barbatu o lovea si strangea de gat pe nevastasa si il lovea si pe baiatu mic ...ei stau cam 9 insi in 2 camere e ilegal am facut sesizare dar nimeni nu ia masuri grav e ca ii bate toata ziua si fata cea mare de vreo 18 20 de ani are un baietel nascut tot in februarie si tareeee ca e facut cu propriul ei tata ca is musulmani si daca facea copii din flori o omora de mult eu cred ca o abuzeaza chiar tatal ei ca o nascut singura acasa copilu nu o vazut peretii spitalului niciodata si e ff grava situatia da astia is teroristi nimeni nu face nimik numa io ma tot leg de ei pt ca fac muuulta galagie da ma tem k intro zi ma injunghie naibi....
Monika eu iti sugerez sa nu le mai spui nimic vorba ta nu sti cum reactioneaza,astia sant cu regulile lor nu ii opreste nimeni dar cum au ajuns in blocu vostru? Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi avem niste zileee... Simt ca am luat-o de la capat cu dormitul in brate, leganatul prin toata casa in picioare, zeci de km batuti in fiecare zi... Chiar glumeam cu sotul si ii spuneam ca am ajuns sa-mi fie frica de Sofi cand vad ca e pusa pe scandal sau nu vrea sa adoarma usor noaptea... Sper sa vina si la noi vremuri mai bune... Ca imi cedeaza toate - maini, picioare, cap :)

Azi am implinit si noi 2 lunite si e tare simpatica pustoaica mea :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...