Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

 

 

Neata Se doarme bine pe aici. Azi a fost cea mai agitata noapte a lui Mihai. Si seara. Nu a mai dormit de la 5 dupa amiaza iar azi noapte a dormit 4 ore legate. S.a trezit la 2.30 si a mai adormit la 4. Avea chef de vorba. Eu am ceas cu proiectie pe tavan si el radea si vb cu proiectia ceasului care e rosie. A dormit 1 ora, a papat f agitat si bineinteles ca a vomitat. L.am schimbat de la piele si de abua acum a adormit la mine pe umar. Am uitat sa va spun ca numai asa mai adoarme acum. Ridicat pe umar. Cum il pui pe mana culcat cum incepe concertul [batcap] [batcap] Sper sa mai dosrma macar 2 ore desi ma indoiesc [smulgpar]
 

 

Deci e smecher :)) dupa cum ziceam zilele trecute :)) dragu de el si Dominik vb si rade la carusel de mie imi pica ochii in gura da el se distreaza :)) acum ne uitam la stiri :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Syrenne, musai sa ne cunoastem :)))

Si noi am avut somn agitat, dat din picioruse in continuu si singura varianta de a se linisti este pe pieptul meu...Asa ca am prestat la greu azi-noapte.... Cred ca Sofi inca nu vede proiectia ceasului (de pe perete, la noi :)) ).

Doamne-ajua sa treaca odata colicile astea!!! Cat despre coli_ef, ma las pagubasa. Nu stiam ca se mai asociaza cu cevasi nici nu pot ajunge la pediatru curand. Raman pe ce am acum. Doar nu o s-o mai doara burtica pana la gradinita... :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sofel, colieful nu se asociaza cu nimic. Noi luam prebiotice ca nu facem caca fara ele. Nu e obligatoriu sa luati asa ceva. Monika, Mihai ia prebioticele..ii trebuie la burtica. Am incercat sa scapam de ele dar s.a super constipat de a tb sa folosim microclisme

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata și de la noi. Ne bucuram ca bebeiii sunt bine. Nicolas se simte foarte bine după operație, ii mai dau ceva sirop sa ii mai aline durerea, știu ca îl doare și el sărăcuțul nu are cum sa ne zică. 

Ieri am fost la un botez pe urma la restaurant și a stat foarte cuminte : a mers din  brate în   brate,a zâmbit, ,,a mancat a dormit cu toate ca era gălăgia mare,,

Înaintea botezului ne tot întreabăm cu bărbatul cum va fi Nicolas,  dacă va plânge dacă va avea stare,,,,,..

Maine e prima baie după 10 zile, ,,pffuii,,,

Maine a  programare la moasa mea,,,fetelor voi cum va protejați?  Eu Încă nu știu ce metoda de prevenție sa aleg, va pupam 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri si azi am fost la pranz la o terasa peste strada de noi si am mancat ciorba. Finally :))) Pitica a dormit bine sau a stat cumintica atunci cand era treaza. Cat de frumos... Incepem usor usor sa facem activitati asa cum era si inainte de bebe. Asta imi da incredere :)

Acum suntem in casa, ne mai odihnim si noi. Iar Sofi...imi doarme in brate... C'est la vie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...