Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

Buna noi am venit de la vaccin a luat cate unu in fiecare piciorus si ceva in gurita a plans 1 min saracu de la intepaturi ma durut sufletu si miau dat lacrimile...speram sa nu aibe febra sau ceva deocamdata avem doar scaunul ff moale in rest e activ si zambaret :) . Syrenne sa intrebi daca ma costa vaccinele in tzara daca copilu e nascut in strainatate cu domiciliu si nu are asugurare in ro. Pup

post-135571-1965102_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tantzica, draga mea, linisteste-te: trage aer adanc in piept si ia-o de la capat. Cand ai impresia ca nu mai poti, ei bine sa stii ca MAI POTI!

Gaseste-ti sprijinul in sotul tau si usor-usor o sa te ridici si o sa-ti dai seama de cate lucruri esti capabila!!! Puiul tau trebuie sa fie motivarea suprema ca sa te recuperezi cat poti de repede!

Noi toate te sustinem si scrie-ne oricand despre orice! Ai incredere in tine! Fruntea sus, esti mamica!!! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monika, mie nu mi-e clar ce vaccin i-ai facut de a fost intepat in ambele picioruse plus pe guritza. La noi, la vaccinul de 2 luni, Sofi a plans si ea mai mult ca de obicei, dar i-am dat sa suga mai mult si am tinut-o mult cuibarita in brate si a fost ok pana a doua zi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum e in romana ...noi suntem in germania Rotavirus Pneumokoken ....:( nu stiu oricum nu inteleg ce scrie pe fluturas despre stiu doar ca pe gurita e inpotriva gastroenterocolitei altceva nu stiu

Eu degeaba lam cuibarit iam dat san etc ca tot agitat urla doar acum sa mai linistit de la Panadol si mai geme prin somn semn k il deranjeaza imi e teama ce va fi in continuare :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...