Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,7k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce tare :)) supermen

Ras in hohote nu am experimentat inca doar zambete cu gangureli hihi

Noi avem doar 10 saptamani :)si mancam pe pumnuti non stop daca ii scot din gurita sa ii dau suzeta urla de numa :)) iam descoperit un punct mic alb in partea de jos dreapta pe gingie lumea zice ca e dinte insa mie imi pare cam devreme...cu toate ca la nepoata mea tot de la 2 luni o inceput sa ii apara ... :/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare :)) supermen Ras in hohote nu am experimentat inca doar zambete cu gangureli hihi Noi avem doar 10 saptamani :)si mancam pe pumnuti non stop daca ii scot din gurita sa ii dau suzeta urla de numa :)) iam descoperit un punct mic alb in partea de jos dreapta pe gingie lumea zice ca e dinte insa mie imi pare cam devreme...cu toate ca la nepoata mea tot de la 2 luni o inceput sa ii apara ... :/

asa face si al meu...isi roade si ambii pumnii. Cum ii scot din gurita cum se enerveaza si plangeeee.....Si eu incerc sa ii dau sezeta dar nu o prea accepta. I-o "mai indes" eu, dar o scuipa imediat.

Isi roade pumnii sau isi suge degetele..degetul mare sau aratatorul. Uneori si-l baga atat de adanc in gurita de vomita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ce tare :)) supermen Ras in hohote nu am experimentat inca doar zambete cu gangureli hihi Noi avem doar 10 saptamani :)si mancam pe pumnuti non stop daca ii scot din gurita sa ii dau suzeta urla de numa :)) iam descoperit un punct mic alb in partea de jos dreapta pe gingie lumea zice ca e dinte insa mie imi pare cam devreme...cu toate ca la nepoata mea tot de la 2 luni o inceput sa ii apara ... :/

Si Carla suge pe pumn sau isi baga toate degetele odata in gurita pana isi face greata,asa de devreme Monika atunci in viitoru apropiat va trebui sa ne asteptam si noi [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici voi iati pus pe bebei cu perina sub capusor?

noi nu...

dar eu am perinuta de la asternut...ff subtire. Eu nu o folosesc tocmai din cauza manutelor...sa nu isi puna perinuta pe fata in incercarea de a baga manuta in gurita(asta numai cand doarme - ca atunci sta pe o parte)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi nu...

dar eu am perinuta de la asternut...ff subtire. Eu nu o folosesc tocmai din cauza manutelor...sa nu isi puna perinuta pe fata in incercarea de a baga manuta in gurita(asta numai cand doarme - ca atunci sta pe o parte)

asa si noi, avem perinuta set cu asternuturile dar nu o folosesc din acelasi motiv. Eu mai pun cate un scutec de finet pe care il bag dupa saltea in ambele parti (ii mai curge laptic si ca sa nu mai schimb cearceaful toata ziua, schimb doar scutecul [:D] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare :)) supermen Ras in hohote nu am experimentat inca doar zambete cu gangureli hihi Noi avem doar 10 saptamani :)si mancam pe pumnuti non stop daca ii scot din gurita sa ii dau suzeta urla de numa :)) iam descoperit un punct mic alb in partea de jos dreapta pe gingie lumea zice ca e dinte insa mie imi pare cam devreme...cu toate ca la nepoata mea tot de la 2 luni o inceput sa ii apara ... :/

Monica si bebelina mea are cateva puncte albe dar mi-a spus dr pediatru sa stau linistita ca nu vin dintisorii inca, sunt doar mici chistulete care se vor sparge cand apar dintisorii... apropo de dinti, mi-a spus soacramea ca al meu cumnat s-a nascut cu un dinte  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...