Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu dr. Dragos Albu 127


Recommended Posts

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu ma bucur ca am rezolvat. Am rezolvat si cu injectia... Era un tanar asistent de garda si mi-a facut injectia exact la 23:30.

Doctorul mi-a spus ca pot sa fac Ovitrelle, insa am insistat, am cautat si intr-un final am gasit si Pregnyl. Sper ca evenimentele de azi sa fie singurele negative de la acest FIV si in continuare totul sa decurga foarte bine. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mari, acum am vazut prin ce emotii ai trecut.... Si eu mai aduceam la birou injectiile, dar chiar am pus bilet pe punga sa nu le arunce (pt ca si la noi se mai arunca fara sa se intrebe).

 

Bafta multa maine, sa fie cu noroc!!!!!

 

Din pacate prietena cu Elonva nu a reusit, Chiar este loterie, nu stiu ce sa mai zic. Se intampla cand vrea Doamne Doamne. Eu am ratat luna asta punctia pe natural (foliculul

s-a spart inainte sa il scot , asa ca am facut inseminare).

 

Pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bafta multa fetelor.va urmaresc si va tin pumnii zi de zi.

 

Azi mi-au iesit rezultatele la secrettie si cultura de col , cele necesare pt hiteroscopie pt care sunt programata saptamana viitoare (tot atunci depun si dosarul pt fiv) sa o fac si a iesit candida. I-am dat mail doctorului dar pana imi raspunde ....va intreb pe voi...face doc histero daca a iesit candida? Avand o saptamana la dispozitie ar putea sa imi dea un tratament nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...