Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 127


Recommended Posts

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elena ce crezi si mie mi-a iesit Candida.

Eu trebuia pe 26 sa depun dosarul. I-am dat mail Dr dar nu mi-a raspuns, asa ca mi-am facut automedicatie...cu Gynozol ovule 3 seri si Diflucan 150 mg 1 la 3 zile. Am terminat sambata seara tratamentul. Tot sambata trebuia sa vina si menstra. Pe 25 trebuia sa fac histero.

Am fost ieri la Mmf , am vb cu Dorina, asistenta si mi-a zis sa vin miercuri sa recoltam secretiile din nou. I-am zis ca nu mi-a venit menstra si m-s pus sa recoltez beta: 1,2 ...deci negativ. Nu mi-a venit nici pana acum. Si n-am nici un simptom decat sanii ff umflati.

Daca pana maine nu-mi vine, maine merg sa fac secretiile din nou, sa vedem daca sunt ok. Ideea este ca intarzierea menstrei ma impiedica sa fac histero. Stiu ca trebuie intre ziua 8-10. Si eu pe 26 trebuia sa depun dosarul.

:( sunt suparata maxim!@@@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa mi-a facut programare la Dr Albu. Mai aveam o programare pe 27 dar asa mi-a zis D-na Domnica Mireuta sa-mi mai fac una pentru depunere dosar pe 26. O sa sun sa intreb , eventual imi mai fac o programare pe 28, ca sa pot face pana atunci Histero.

Deocamdata sa-mi vina menstra....poate vine azi...si atunci as face histero pe 26  ( a8 zi), dar nu mai pot repeta secretiile daca vine menstra...deci tot naspa.....

nu stiu cum sa fac...

s-o face secretiile la urgenta ???adica sa platesc o taxa in plus si sa recoltez vineri dimineata si sa am rezultatul marti??? stie cineva?? se poate asta???

va pupacesc de nu va vedeti pe toate fara exceptie!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena, mie mi-a iesit candida la secretii inainte de histero....am vb imediat cu dr si mi-a dat tratament. Am facut histero pe tratament fiind ( eram deja ziua 7-8 de tratament). Si Lucia acelasi lucru mi-a spus si asa a fost.

Se pare ca suntem destule in focuri acum. Va tin pumnii fetelor. Sa reusim toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...