Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 127


Recommended Posts

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

salutare la toata lumea. Am un flacon de gonal 300 ui , luat de la Farmacia Tei,acum cateva zile,tinut la rece,expira in 2018, daca vreo fata este interesata ...il pot lasa la fetele de la Medlife Grivita , jos la receptie (unde se fac dozarile pt progesteron si estradiol)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele [flo2] ,

am facut transferul vineri. Embrionul este de calitate 1. Doctorasul mi-a dat si Proluton, pe care il fac martea si vinerea, plus Clexane zilnic. Mi-a spus ce sa evit, ce sa fac, deja stiam recomandarile... La final, eram inca pe masa, unde s-a realizat transferul, i-am spus ca ne vedem la ecografia de confirmare sarcina si a inceput sa rada. Cel putin l-am distrat vineri.

 

Problema e ca nu gasesc Clexane. Nu am gasit la Dona si nici la Helpnet. Farmacista de la Helpnet imi recomanda Fraxiparin in loc de Clexane, desi ii spusesem ca incepusem deja tratament cu Clexane. Lucia mi-a spus clar ca daca am inceput cu Clexane trebuie sa continui cu Clexane, iar farmacista incerca sa ma convinga ca nu conteaza ca nu e aceeasi substanta, cantitatea e aceeasi (desi nu este) si efectul e la fel. Aveam senzatia ca sunt intr-o alta realitate... [batcap] Mai caut, mai am Farmacia Tei, Sensiblu, Catena... deci mai avem posibilitati

 

Intre timp, sper ca embrionasul cel viteaz sa ramana pentru 9 luni cu mine si sa se lase cu pampersi...

 

A... Beta il am pe 3 mai.

 

Va pup,

fericita purtatoare a unui embrion perfect [aerob]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...