Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV cu dr. Dragos Albu 127


Recommended Posts

Felicitari. Sa fie lipicios acolo si sa stea cu mami pana la termen. Sa fii pozitiva, fara stres, relax si muuuult zen. Vine Qiao si mai arunca ea cu praful magic. 

Apropo de Clexane, mai cauta pe net, sunt fete care vand si posteaza anunturi, eu asa am mai reusit sa cumpar cand nu gaseam la farmacii.

https://www.micapublicitate.ro/Anunturi-noi-cu/CLEXANE/

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mari felicitari pt embrionas!!!

Pentru clexane incearca la farmacia Tinos Dr Taberei 34, sau farmaciile Help Farm....sunt mai mult in dr taberei.

Eu lucrez la Help Net Moghioros si intr-adevar nu se gasesc la noi. La ultima sarcina eu am luat de la ei.

Iti pot da locatiile exacte si incerci acolo.

Pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei! Felicitari pentru embrionasul cel viteaz! Sa stea cumintel cu mami 9 luni!

 

In ceea ce priveste Clexaneul, eu am descoperit ca mai bine sun la farmacii decat sa alerg din farmacie in farmacie. Saptamana trecuta am sunat la Sensiblu Alexandriei si nu aveau acolo, insa doamna a fost super draguta si mi-a spus la ce alte farmacii pot gasi. Am gasit la Mosilor si le-am rugat pe fetele de acolo sa mi-l rezerve pana a doua zi cand ajung eu. A fost super ok asa. De asemenea, am fost uimita sa vad ca la Sensiblu chiar aveau. Problema mea era ca trebui sa gasesc o farmacie care lucreaza cu casa de sanatate de care apartin eu pentru a-l lua compensat. 

 

Pup dragele mele si va doresc o saptamana usoara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor,

si eu am facut 2 FIV-uri cu dr White, din pacate nereusite. A fost greu de fiecare data sa primim rezultatul, iar dupa cel de-am 2 lea FIV, am fost atat de terminati, incat am hotarat  ca o luna sa ne luam pauza, sa nu ne gandim ce o sa facem, cum , sa lasam toate pastilele, investigatiile, etc ...in aceasta luna am primit de la o colega "Paraclisul Icoanei Preasfintei Nascatoare de Dumnezeu" de la biserica Mihai Voda din Bucuresti pe care am inceput sa o citesc.

Si minunea s-a produs, acum sunt insarcinata in aproape 10 saptamani si ma rog sa fie totul bine in continuare. Am vrut sa impartasesc cu voi experienta mea pentru a va da sperenta si daca aveti credinta, incercati sa cititi aceasta rugaciune. Stiu ca a contat f mult ca am avut corpul stimulat, dar eu raman la parerea ca putem sa facem tot ce ne sta in putinta dar minunile se intampla atunci cand vrea Doamne Doamne.

Multa bafta si sanatate tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari mari si Doamne ajuta! sa vii cu vesti bune. Sanatate multa iti doresc si iti tin pumnii.

Eu maine dimineata fac histeroscopia si depun si dosarul. Poate de data asta o sa fie cu noroc.Am nevoie sa vad si lucruri pozitive,bune ca se intampla in acest sens ca sa prind putere pt ca incep sa renunt la lupta in suflet pt ca ”primesc multe lovituri sub centura” si poate astea ar trebui sa ma faca mai puternica dar...plang si plang cand vad ca visul meu este langa mine dar la altcineva. Ambele mele cumnate ne-au anuntat ca vor avea copilasi, ambele fetite, cand noi plangeam dupa fiv-ul nereusit.Toata starea asta s-a accentuat acum de la faptul ca pe una din nepotele tocmai am aflat ca o va chema Stefania, nume pe care l-am ales cu foarte multi ani in urma pt fetita mea cand urma sa o am si ...

Imi descarc si eu acum sufletul la voi pt ca stiu ca voi ma intelegeti cel mai bine, poate nu in totalitate dar...in voi sper sa gasesc sprijinul de care am atata nevoie pt a lupta si merge mai departe.

 

va pup pe toate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki minuni exista!!!!! [:)]  [il]  [il]  [il]

Bunul Dumnezeu si Preasfanta Nascatoare de Dumnezeu te-au ajutat....ai toata increderea c-o sa fie bine!!!!!Doamne ajuta in continuare!!!!

Sa citesti cel putin 40 de zile, in fiecare seara.  [ruga]  [ruga]  [ruga]

Elena ceea ce ai patit tu , cred ca am patit la un moment dat toate!!!! Din pacate asta este viata. Unii fac prea usor si altii ca noi....

O sa vezi, ce este al nostru este pus deoparte. Undeva in Univers ne asteapta copilasul nostru mult dorit!!!!!

Trebuie doar sa crezi asta!!!! Numele prea putin o sa conteze atunci , sunt atatea nume frumoase si de fetite si de baietei...

Succes maine la histero. 

Azi astept si eu rezultatele analizelor pentru candida si papanicolaou...sper sa iasa totul bine si sa pot face histero miercuri asa cum am programat.

Va doresc o saptamana frumoasa, chiar daca afara este urat.

Va pupacesc de nu va vedeti pe toate fara exceptie!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...