Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV cu dr. Dragos Albu 127


Recommended Posts

  • Răspunsuri 598
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fete D* Albe!!!!! 

Dupa o buna absenta pe aici, vreau sa felicit pe cele care sunt gravidute deja si sa le fiu alaturi celor ce sunt in focuri!!!!

Am lipsit de aici dar am fost cu gandul la voi, timpul insa nu mi-a permis sa mai intru asa des cum o faceam....

Sper ca de acum inainte sa pot citi in fiecare zi si sa fiu la curent cu vestile bune....

Eu inca nu m-am decis ce voi face....

Mai intai imi trebuie o programare la doctoras, imi este dor de el.... [:)]

Apoi voi decide impreuna cu dansul ce mai putem face si spre ce ne indreptam...

Va pupacesc de nu va vedeti pe toate fara exceptie!!!!! si va doresc o primavara frumoasa   [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Am revenit, dar nu cu vesti bune: desi embrionul obtinut pe natural a fost de calitate foarte buna, nu am reusit :(

 

Vineri am fost sa discut si cu Albu (discutia dupa primul FIV esuat), se pare ca el ar merge tot pe varianta Menopur+Gonal si a doua oara, desi eu am auzit ca Elonva ar merge mai bine la cele cu rezerva mica (cum sunt eu). L-am intrebat daca trebuie sa mai fac si alte analize si mi le-a dat pe cele de mai jos:

 

ac anti-adn dublu catenari

ac anti fibra musculara neteda ASMA

ac anti mitocondriali AMA 

ac anti nucleari

 

Am cautat pe net mai multe informatii, dar nu prea imi dau seama ce arata analizele astea si cat de important este sa le fac.

 

Daca le-ati facut/stiti mai multe despre ele, m-ar ajuta un raspuns.

 

Carla, bafta multa sa fie cu ochisori! :)

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Dana, pare rau. of, chiar nu stiu ce sa mai zic.Sunt fara cuvinte in ultima vreme, orice as spune , stiu ca nimic nu va alina tristetea, dezamagirea,dar sunt alaturi de tine, de voi toate.

Eu nu stiu absolut nimic despre aceste analize.Cu siguranta fetele iti vor raspunde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Astazi dupa amiaza ar trebui sa ma duc sa fac analizele de secretii si culturi din col insa a aparut spottingul...stiti daca se recolteaza si in conditiile acestea? :(

Eu stiu ca nu se fac. Imi spuneau sa revin dupa ce trece sangerarea de tot. Dar fa o intrebare, daca si cantitativ e ff  putin... dar nu cred.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...