Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Despre sex si filme tematice


Recommended Posts

Cred ca o astfel de persoana, care tine discursuri (indiferent de tema) in fata a sute, mii de persoane stie sa-si gaseasca metodele prin care tine treaz interesul auditoriului. Tema, tonul, limbajul si inca altele sunt atent studiate, este si o stiinta care se ocupa e asta.

In afara de discursurile lui Ceausescu cand te lua somnul, dar trebuia sa stai acolo [:D] nu vad de ce ar sta cineva sa asculte un discurs care nu-i place il socheaza sau il inspaimanta, ca doar nu-i tine acolo cu forta.

Asa ca eu cred ca daca cineva ridica glasul la persoanele care se duc sa-l asculte, o face pentru ca stie ca astfel mesajul lui este mai bine inteles si apreciat, adica are succes.

Altfel, si-ar alege alta meserie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 175
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sunteti atit de impotrivite si nu inteleg de ce.

 

cand ea lucreaza tocmai cu cei cu probleme...ar treb, daca are intentii rele, sa taca din gura si sa aiba cit mai multi clienti.

 

dar nici macar nu spune nimic iesit din comun, sunt sfaturi care eu le consider bune, abstineta, datingul dupa 16 ani...e si asta o optiune , nu forteaza cu nimic  pe nimeni, nu vad pe nimeni legat de scaun...in alte discursuri sunt si parinti in sala....sunt faze la care publicul ride.

 

asta e un discurs mai vechi care l-am postat pt ca are titrare in romaneste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunteti atit de impotrivite si nu inteleg de ce.

 

cand ea lucreaza tocmai cu cei cu probleme...ar treb, daca are intentii rele, sa taca din gura si sa aiba cit mai multi clienti.

 

dar nici macar nu spune nimic iesit din comun, sunt sfaturi care eu le consider bune, abstineta, datingul dupa 16 ani...e si asta o optiune , nu forteaza cu nimic  pe nimeni, nu vad pe nimeni legat de scaun...in alte discursuri sunt si parinti in sala....sunt faze la care publicul ride.

 

asta e un discurs mai vechi care l-am postat pt ca are titrare in romaneste.

 

Daca-mi aduc bine aminte, acest filmulet a mai circulat pe aici si tot postat de tine. Ai avut si atunci fix aceleasi reactii.

Inteleg ca e ceva cu care tu rezonezi, dar nu inteleg totusi de ce insisti. Trebuie neaparat sa rezonam si noi si sa fim la fel de entuziasmati ca tine?

 

 

Ups! Acum am citit ca si andacos a scris acelasi lucru  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Abstinenta...

 

Am cunoscut pe cineva odata... La varsta la care altii inca insirau gagici sau se casatoreau, el a ales sa fie abstinent. Nu i-a folosit la nimic, era mai nefericit si mai bolnav, fizic, decat unul care facuse sex responsabil cu 100 de partenere.

 

Ce presupune datingul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai ca am mai pus video-ul asta in alta parte si cunosteam parerile de asta am spus ca voturile nu mai sutn neccesare.

dar l-am recomandat din punctul meu e vedere, la cerereea celei care a deschis subiectul,..

 

 

aici e vorba de abstinenta la adolescenti nu adulti...adultii fac ce vor, sunt maturi...pe picioarelele lor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ideea este ca educatia este diferita pe cele doua continente.

Ambele parti sunt convinse ca au dreptate in viziunea lor despre educatie. Mi se pare ineficient si mai ales inoportun sa ne criticam intre noi, ca si cum am avea adevarul absolut de partea noastra.

Michelle, educatia europeana arata cam asa:

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...