Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

casnicutze sexy (111)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu mai vorbiti ( scrieti) de prajitura cu branza. mi-am luat si eu prajitura cu branza din magazin si cand ajung acasa cu ea ma intreaba colegu: a murit cineva? ma uit la el mirata. intr-un final am aflat ca prajitura pe care-am cumparat-o CU BRANZA se da de pomana aici la inmormantare. apoi de unde sa le stiu eu traditia? de mancat am mancat-o , tare gustoasa a fost MIKI ``Daca astepti momentul potrivit, te intrec altii, care nu-l asteapta! ``
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki[:-)))][:-)))] alina [pup] gata serviciu? moni super reteta,mersi si eu,chiar vroiam sa fac si eu o praji cu branza ca ma tot bate la cap sa-i fac frate meu [pup] dana banana ai luat medicamentele? [pup] si revin daca mai am net [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou! [/url] [floare3]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki poate sa fie si coliva[:D](nu numai cu branza) oricum mie-mi place taaare mult coliva(la un moment data chiar ziceam ca-i cea mai buna prajitura...daca este facuta cu simt de raspundere)[:D] nu-mi place sa mananc atunci cand a murit cineva...asta ma intoarce pe dos...dar cand se face coliva pentru anumite sarbatori atunci am o vecina care-mi aduce ca stie ca-s amatoare[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana-ch...mi-e pofta de niste cash din ala de la sibiu[:D]sotzul meu a facut scoala militara in sibiu 3 ani de zile....si-mi zicea ca numai cash manca[:D]soacra-mea la fagarash cumpara din p-ta de la taranii din sibiu tot asa numai cash si cand mergem acolo...pap de uit sa ma mai inchin[:D]...aaa...si cu el mai face si o branza framantata pe care o fac si eu dar cu cascaval ca deh...eu n-am cash...[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...