Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Englezoaicele si moda lor - best si worst


redactor

Recommended Posts

  • Administrators

Eu privesc intotdeauna cu interes cum se imbraca englezoaicele.

Dar sunt oarecum obisnuita cu stilul olandez, femeile se imbraca acolo destul de sobru si 'scandinav' in culori putine.

Imi place insa debordarea de culoare si entuziasm a englezoaicelor - punctata de palariutele lor. Desi recunosc, nu as purta palarioare de astea pentru ca simt ca as rade cand m-as uita in oglinda. Dar, desigur, pe alte femei le prinde foarte bine.

 

englezoaice1.jpg

 

englezoaice2.jpg

 

Am gasit aici o colectie masiva de poze de la un eveniment recent de acolo si va provoc sa dezbatem care este

CEA MAI REUSITA APARITIE

CEA MAI NE-REUSITA APARITIE

 

:) sunt curioasa cum judecati voi.

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ah, nu se poate sa privesti, sa participi, din tribune, la cursele de cai fara acea palarioara   [:)] - care din cate stiu e un simbol pentru astfel de evenimente, a carei prezenta neintrerupta m-a fascinat inca din copilarie.

 

Mie mi-au placut aproape toate tinutele: explozie de culori si veselie - mai ales veselie. Nimic sofisticat, corpuri, picioare si sani de toate dimensiunile, formele, gusturile expuse fara cea mai mica jena, fara sa se tina cont de o anumita "conduita" vestimentara - asa mi-ar placea sa fie mereu femeile...

 

Cat despre Crabbie's, miam, miam, e un ginger beer alcoolizat nu prea tare si tare bun. probabil ca sponsorii le-au "udat" din plin cu asa ceva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mey,niste grase si niste urite englezoaicele astea,ce naiba s-or mai duce si la petreceri si evenimente mondene?. [:D]

 

Nici macar vreme ca lumea nu au!!! [:-)))] [:-)))]

 

edit as da o jumatate de steluta subiectului asta,dar macar asa nu poate fi evaluat!Stie adminul de ce probabil!!!! [:-)))] [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...