Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sorinake, eu am inceput sa iau omega din febr, doar 1000mg/zi si nu am nimic. Voi face si intralipid cu 3 saptamani inainte de transfer, iar omega voi lua pana voi incepe stimularea. Prin urmare, voi face intralipid concentratie 20% in perioada in care voi lua si omega. As vrea si prednison, dar sa vedem ce spune medicul…

Este bine ca se deconteaza analizele…la noi, deloc! Nk-urile din sange ma costa la Synevo 320 lei, iar la Welborn sunt 385 lei. Nici analizele uzuale nu se deconteaza, ca nu sunt fonduri!

Sunt uimita ca Reprofit nu te lasa sa alegi!…nu m-as fi gandit ….hmmm

The Pink, felicitari pentru inimioara!

Curaj in continuare, Raishwanya!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete, cum v-a venit ciclul menstrual dupa Diphereline?eu de joi trebuie sa incep estrogenii si am doar o scurgere mica maronie.Si aia mai mult in  interior.Am in schimb dureri ca la un ciclu normal.Asa trebuie sa fie sau sa iau legatura cu cehii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siggy, la mine a fost normal, a venit cu mare intarziere de fiecare data, dar a fost normal ca si cantitate, rosu din prima zi

 

Sunt plina de nervi pe C...chiar nu inteleg de ce imi refuza adoptia de embrioni....cica, accepta adoptie doar dupa mai multe procedure esuate...ce tampenie! Am intrebat cam cate procedure sunt suficiente inainte de a accepta adoptia de embrioni! Ma ia de cap!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...