Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

Dar traduce ce vrea ea, cred...cica dr H P a refuzat, dar am niste dubii

 

Sorina, dar ea nu e coordonatoare pt cetatenii romani. Dar tu cum stai abroad, nu ai putea sa iei legatura cu coordonatoarea, de ex., pt tarile francofone?

 Sau chiar sa scrii direct la Medical Director de acolo, sunt sigura ca fetele pot sa te ajute cu o adresa de email.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sorina, asta vroiam sa iti zic si eu. Scriei altei coordonatoare precum si directorului clinicii si spun ei ce doresti si ce raspuns ai primit. Eu zic sa te concentrezi pe FET-ul asta si dupa, vezi ce este de facut. Nu ai nevoie de gânduri negre si nervii acum. Mai trimite si la alte clinici. Daca ei refuză, o fi vreun semn sa te reorientezi spre alte clinici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad eu cum fac...are cineva vreo adresa de email de la medical director? Mi se pare ciudat sa ma refuze pur si simplu... Raish, ma concentrez, dar ma gandesc si ce as face in caz de nereusita! Concediul de anul asta va fi in Cehia in caz de Doamne fereste, dar nu vreau sa astept nu stiu cat... Plus ca mi-a scris ca pot opta pentru cooperating agency pentru a scurta timpul de asteptare...nici asta nu mai e valabila....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...