Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Uneori te apuca disperarea. Natural nu putem, cu donate-nu, cu embrioadoptie-nu. si cand ma gandesc ca unele nasc intr-una si isi abandoneaza copiii.....

Stau pe langa voi in speranta ca o sa mai incerc si eu.

Azi, asistenta mea mi-a zis de o prietena care a reusit natural la 48 ani, dupa mai multe FIV-uri. cica i-au zis sa incerce cu naturiste. Mi-a promis ca se intereseaza ce schema de naturiste a avut....mi-a mai zis ca dr ginecoloaga de la clinica are paciente cu ciclu regulat la 55 ani... Noi, de ce nu? de aseara tot ma gandesc cum de sunt singura. Urata nu-s, proasta nu....

 

Fetelor care sunteti in focuri, mult, mult succes. Cheia sta in perseverenta!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Ok Nico,pe viitor dupa 10z de anticoagulant si progesteron poti verifica...asta ar fii inainte de beta,daca ceva nu e in bareme poti suplimenta.Alta intrebare pe care am uitato:Nk ai facut?Ce valoare au avut si de doza de prednison ai avut?

    Raisa minuni exista...dar nu pt toata lumea din pacate:((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Pai poate nu ai nevoie nici de mult prednison nici de intralipid care poate crea un dezechilibru al lipidelor...dar numai rezultatul analizei iti poate spune asta.La fel si doza de anticoagulant e importanta si de asemenea si progesteronul.E posibil sa ai o vascularizatie proasta sau doza de progesteron vaginala standard sa nu fie ok sau sa nu se absoarba...sunt multe variante.Din pacate Nico nimeni nu are solutia perfecta la problemele fiecaruia,de aia se si spune ca trebuie sa ai un medic si aici care sa te urmareasca,sa-ti stie istoricul si sa te indrume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...