Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gine, îmi pare rău că a trebuit sa amâni,  vei vedea ca va fi bine în iunie...te pup...

Poppy, știu cat de grea este depresia, cineva apropiat suferă mult din aceasta pricina. Ma bucur ca ai reușit sa lași durerea în urma și ca acum ești fericita...

Iona și Pink, felicitări,  sarcina ușoară și cat mai puține grețuri! 

Pentru fetele care au trecut prin momente dificile - o îmbrățișare puternica și toate gândurile bune, sper sa treceți cat mai repede peste suferință și sper ca peste câteva luni sa ne bucuram de reușitele noastre...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inimioara I s-a auzit de la 6 saptamani chiar.Am fost saptamana trecuta si a fost ok.Vreau sa stiu daca se aude si la ecografia abdominala la aceasta varsta.Spun asta din dorinta de a nu ma mai deplasa pana la medsana.Am langa mine aici unde imi face doar abdominala,doar sa nu ma duc degeaba.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Cu asta m-ai spart...sincer nu stiu.Poate ai noroc si intra din gravidute sau mamicute.Gabyv avea un AngelSound si ala stiu ca se pune pe burtica dar nu mai tin minte de la ce varsta a sarcinii incepuse sa-l foloseasca.Daca esti slabuta pe burtica ar trebui sa se vada/auda.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...