Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

Avand in vedere ca e din scurt, adica nu prea are timp la dispozitie sa programeze lucrurile, din experienta mea pot sa iti sugerez pentru prietena ta urmatoarele: sa faca totul cu calm si incredere, fara stres; sa stabileasca din timp ce tratament va avea de sustinere, ca sa-si poata cumpara de acolo ce ar mai avea nevoie. Sa cumpere bilete cand va sti sigur cand pleaca. Dearece rezervarea se face acum, nu o sa gaseasca la preturi mai mici. eu am vazut acum si am verificat si varianta Bucuresti- Praga-Brno si ca pret, acum, e la fel. eu am rezervat inainte si cum nu am raspuns bine la tratament si doar rezervasem, am sta vreo 4 zile in Brno. a mai fost cu mine o colega de aici si la ea au oprit tratamentul si facuse rezervare. A pierdut destui bani. 

 

Oricum, sa ne mai intrebi si mai aproape atunci. Pup si succes!

 

pentru cazare, am stat aici https://apartments.studentreality.cz/Brno/Vaclavska/media

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, revin cu o întrebare.  Ce metoda de sincronizare cu donatoarea de ovocite este cea mai buna? În februarie am refuzat Diphereline pentru ca știam ca poate induce menopauza. Prin urmare am folosit anticoncepționale și am trecut prin niște emoții teribile, menstruația a întârziat mult, am fost la limita cu programarea. Din cate am citit pe forum, și alte fete s-au confruntat cu aceeași problema. Oare cum e mai bine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, eu am făcut dipherline în prima zi a ciclului și mi-a venit ciclul normal, adică 4-5 zile. După 8 zile mi-a venit iar, slab cantitativ și luna aceasta, în aprilie mi-a venit exact în ziua când trebuia sa vina, doar ca mai puțin. 

Eu din ce am citit din urma majoritatea fetelor au făcut dipherline.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...