Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pana acum singurul lucru pe care l-am obtinut este programarea in Iulie la Prague Fertility.

E super asa, mai ales ca la ei nu sunt concedii ca pe la noi in iulie-august.

Trebuie sa completez un chestionar, cateva analize de baza si cam atat.

Luni am programare la ginecolog si apoi vom face si o histeroscopie, o noua spermograma,  analizele mele hormonale si cele de baza la amandoi.

 

Daca are nevoie cineva de informatii legate de preturi, proceduri, am emailurile de la Gennet, Reprofit, Prague.

 

Am ales aseara sa mergem pe Prague. Par seriosi, raspund repede si cu multe detalii, fac destul de repede programare pentru donate (daca incep in mai procedura, in iulie avem transferul).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake si Giny multa bafta fetelor [flo2] ! Eu trebuia sa fac procedura in august dar am fost programata pana la urma in decembrie. Nu m am descurajat deloc si am spus ca toate le aranjeaza Doamne Doamne asa cum e mai bine. Pentru mine a insemnat ca donatoarea din august nu era cea care imi era mie sortita sa ma gravideasca [:)]

 

Si eu am facut Diphereline si a venit ciclul asa cum mi au spus cei de la clinica ca va veni.

 

Noi luni am fost la morfo de trim II. Este totul in regula. Multumesc lui Dumnezeu!

Printesa mea nu a vrut sa se stea la poza. Am inteles ca nu e unicat, ca mai toti bebeii in burtica isi tin mainile mai tot timpul la fata [:)]

Mai ne vedem peste o luna. Acum are 600 gr si 24 saptamani.

Doctorul a zis ca ar vrea sa tot aibe gravidute ca mine fara nici o problema. Asteptam si urmatorul trimestru. Speram la fel de linistit ca si II.

 

Fetele [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...