Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

Poppy, sa stea copiii linistiti pana la termen. Nastere usoara!

Fetelor in focuri, succes!

Amalia, imi pare rau de problemele fetitelor. Nu stiu ce sa te indrum, dar sigur vei gasi un tratament bun si eficient. Pentru Irinucă, din ce am citit,ar fi unele terapii pentru copii. Cel mai bine este sa iei legatura cu dr din Cluj. Încearcă si cu unt/ulei de cocos sa faci masaj extern. Este benefic pentru piele. Sanatate Multa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sorina, iti tinem pumnii. Sa fie un transfer norocos!

Poppy, mandra mea seamana cu buclata din avatar cand buclata avea cateva zile. Dar cum copiii atat de mici seamana intre ei, mai asteptam. Poate reusesc sa postez aici niste pozici cu fata mea. Voi incerca, numai sa mai stiu cum faceam.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina, dupa ce introduci progesteronul, endometrul va mai creste foarte putin. Deci nu va fi cu mult mai gros decat in ziua punctiei. Iar la punctie ideal e sa fie in jur de 11 mm. Despre validarea progesteronului iti vor spune fetele, ca la progesteron nu ma pricep.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Va salut de la Brno ! Astăzi am transferat doi pui xb .Am trecut prin mari emotii făcând o gafa uluitoare care era sa ma coste ,am tipărit gresit planul de tratament si nu am luat cycloproginova in ziua dinaintea punctiei donatoarei.Asadar multumesc lui Dumnezeu ca nu mi-a venit menstruatia.In rest tot respectul pentru clinica si personal si in special dr.Michael Kozumplik.Asa ceva nu întâlnești in romania,coordonare profesionalism si punctualitate.Maine plec în România cu puiutii.Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Va salut de la Brno ! Astăzi am transferat doi pui xb .Am trecut prin mari emotii făcând o gafa uluitoare care era sa ma coste ,am tipărit gresit planul de tratament si nu am luat cycloproginova in ziua dinaintea punctiei donatoarei.Asadar multumesc lui Dumnezeu ca nu mi-a venit menstruatia.In rest tot respectul pentru clinica si personal si in special dr.Michael Kozumplik.Asa ceva nu întâlnești in romania,coordonare profesionalism si punctualitate.Maine plec în România cu puiutii.Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ! Va salut de la Brno ! Astăzi am transferat doi pui xb .Am trecut prin mari emotii făcând o gafa uluitoare care era sa ma coste ,am tipărit gresit planul de tratament si nu am luat cycloproginova in ziua dinaintea punctiei donatoarei.Asadar multumesc lui Dumnezeu ca nu mi-a venit menstruatia.In rest tot respectul pentru clinica si personal si in special dr.Michael Kozumplik.Asa ceva nu întâlnești in romania,coordonare profesionalism si punctualitate.Maine plec în România cu puiutii.Va pup !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...