Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Siggy,embrionul e prea mic ca sa-l vezi cand se elimina:)).Usoare sangerari pot fii de la nidatie,mici hematoame,etc.Daca nu a fost rosu si lichid atunci maroneala aia e ceva vechi si nu are sens sa te stresezi.Hai ca mai ai putin:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Siggy, același lucru l-am pățit si eu. Am intrat grav in panica, dar nu a fost nimic. Am avut un mic hematom care s-a eliminat. Atâta timp cât sunt doar pete si o mucoasa maronie, nu-ti face probleme. Am plâns, nu am dormit câteva nopți si acum am 4 luni de sarcina.

Îți țin pumnii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am niciun simptom dupa transfer...nici intepaturi, nici dureri, nici mici sangerari...nimic, parca nici nu ar fi fost...deja sunt suparata! Cred ca nu e nimic....efort nu am facut, am facut plimbari scurte, mai mult pe scaun, in masina, nu prea pe jos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, dar ce ai vrea sa ai? Nu cred ca vreuna dintre noi a simtit ceva imediat. Disconfortul e dat de procedură. Embrioni de abia de azi-maine incep sa-si faca culcus si de abia dupa ziua10 poti simti ceva. Eu am simtit o usoara amețeala si greață, de fracțiuni de secunda, la 3 zile de la ET.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...