Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

Mutumesc, Raish, Sorinake. Nu știu ce sa va urez concret ca am rămas tare in urma cu cititul. Va doresc mult, mult bine! :)

 

Katy, ai aici o mulțime de fete încercate. Poate mai greu decât tine dar care acum își țin puii in brațe. Optimism si lupta cu toate forțele. Cauta ajutoare si le vei găsi. Dumnezeu sa te ajute!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anca, daca ecografiile nu au mintit, am fetita si baietel [il]  Injectiile pt maturare le-am facut si eu si inca in 2 ture, o data 2 la 28 de saptamani si inca 2 saptamana asta, dr mea a vrut sa fie sigura.

Puii mei aveau sapt trecuta in jur de 1800grame, speram sa rezistam pana sapt viitoare cand am iar eco si cand dr se asteapta sa aiba 2kg... sper totusi sa stea cat mai mult... cum o vrea DD!

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Anca ma bucur ca ai intrat si ma bucur ca ti-ai amintit de mine.Iti urmaresc bebeii cand ii postezi si-i arat sotului ce mari s-au facut.Sa va dea D-zeu sanatate si tie multa putere sa-i cresti "ca brazii"!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy, chiar daca ai intrat in menopauza, n-ar trebui sa fie o problema! Doar se schimba putin abordarea probabil. Ai vb cu cei de la Brno, ce solutie au?

Au fost o multime de fete intrate la menopauza pe topicul asta, unele foarte tinere, si au reusit sa ramana insarcinate si acum isi tin copiii in brate. De ce n-ai reusi si tu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...