Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fiv cu ovocite donate 101


Recommended Posts

  • Răspunsuri 593
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Giny sunt fete care dupa 14-15z de estrogeni au avut punctia...a coincis ca un ciclu natural.Nu e gresita schema ta,doar e diferita.Trebuie sa ne gandim ca nu doar cele care scriem facem fiv cu donate si poate printre celelalte fete e mai frecventa schema ta decat cea pe care o stim noi.

    La embrioadoptie de exemplu nu se face Dipherelinul ca nu trebuie sa-ti sincronizezi ciclul cu nimeni si se merge pe 13-14z de estrogeni pana se baga utro.

    Sper ca ai inteles acum:)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gine stai liniștită ca prima oara și eu am avut schema ca și a ta cu tot atâtea zile de estrogeni. Ei considera ca dacă facem Diphereline poți sa iei căți estrogeni vrei pentru ca ai inhibiție centrala. Iona tu ai simptome de graviduta ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am avut niciun simptom la inceput,chiar nimic.Cam din a 8a zi(transfer de blasto) a aparut primul.Gretul...asta dupa ce am luat o lingura de unt de cocos,eu consumand in mod constant deoarece regleaza tiroida(am tiroida autoimuna).

Apoi usor,usor celelalte,greturi fara nuca de cocos,durerile usoare de menstruatie,somnolenta...prin a 13 zi ...sanii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...