Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trening


Recommended Posts

Rufus, nu stiu daca la Michelle s-o fi purtand asa ceva, dar in Germania exact asa poarta adolescentii la strand. Chiloti, obligatoriu de marca si cu elasticul la vedere, iar deasupra sorth special pentru apa. 

Nu chiar asa cazuti ca in poza ta, mai degraba ca ai celui din dreapta pozei.

La ai tai sunt asa cazuti probabil de la curentul oceanului  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

In Germania se spala rufele la rau, pardon, la strand? [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 355
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dar nu e cam neigienic si incomod cu atatea randuri de izmene?

 

Akay, aia de ti i-am pus mai sus sunt 'obisnuiti" la competitii. De la regionale/nationale, incepand cu copiii de 10 ani se trece la materiale mai serioase, cam de la asta in sus.

jrush-red.jpg

Doar la bras unii prefera

hypnotic-brief-pinkblack-front.jpg

pt ca e alta miscare a picioarelor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, ca tot am citit pe aici despre cum se imbraca romanii prea mult in trening, m-am apucat sa fac un studiu de piata, vizual, pe drumul spre casa, 4 km, am stat sa ma uit cu ce e lumea imbracata!

din cel putin 100 de persoane vazute, marea majoritate a barbatilor/baietilor erau in blugi, pantofi sport , tricou, geaca subtire! Cativa in costume, niste domni de varsta a 3-a in pantofi, pantaloni de stofa si pulover pe ei.

Adolescentele, majoritatea blugi stramti, tricouri, bluze, pantofi sport sau casual, rucsac in spate. Doamne in fusta, tocuri, taior, unele in blugi, altele in pantaloni de stofa, altele fusta de stofa cu un sacou si pantofi casual, asa ceva.

2 adolescenti pe bicicleta in pantaloni de trening gri, din aia de bumbac, cu tricou si hanorac.

un singur tip cu pantaloni de fas, adidasi, tricou cu maneca lunga si veste de fas pe el. Nu tuns scurt, nu burtos, nu tigan, era chiar frumusel baiatul.

 

Azi dimineata, acelasi drum, m-am intalnit cu o ceata de neni, needucati clar, in pantofi, pantaloni de fas, geaca de blugi si sacosa in mana, se duceau la munca banuiesc, care au traversat printre masini, pe rosu evident.
 

 

Deci, despre ce vorbim?

Coca, daca tu zici ca ai inteles ce a vrut sa spuna AB poate ma lamuresti si pe mine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dar nu e cam neigienic si incomod cu atatea randuri de izmene? Akay, aia de ti i-am pus mai sus sunt 'obisnuiti" la competitii. De la regionale/nationale, incepand cu copiii de 10 ani se trece la materiale mai serioase, cam de la asta in sus. jrush-red.jpg Doar la bras unii prefera hypnotic-brief-pinkblack-front.jpg pt ca e alta miscare a picioarelor.

 

Mai m-ai intrigat asa tare ca am scos echipamentele copiiilor sa fac cercetare. Ai dreptate cu materialele, asa sunt si ale lor.

 

Dar totusi nu pricep de ce 15 min sa te imbraci cu ei? Ai mei ii pun si ii dau jos tac pac.

 

Si sunt cu fitting facut la club si tot, nu pot zice ca le-am luat nr prea mare:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri, ca tot am citit pe aici despre cum se imbraca romanii prea mult in trening, m-am apucat sa fac un studiu de piata, vizual, pe drumul spre casa, 4 km, am stat sa ma uit cu ce e lumea imbracata!

din cel putin 100 de persoane vazute, marea majoritate a barbatilor/baietilor erau in blugi, pantofi sport , tricou, geaca subtire! Cativa in costume, niste domni de varsta a 3-a in pantofi, pantaloni de stofa si pulover pe ei.

Adolescentele, majoritatea blugi stramti, tricouri, bluze, pantofi sport sau casual, rucsac in spate. Doamne in fusta, tocuri, taior, unele in blugi, altele in pantaloni de stofa, altele fusta de stofa cu un sacou si pantofi casual, asa ceva.

2 adolescenti pe bicicleta in pantaloni de trening gri, din aia de bumbac, cu tricou si hanorac.

un singur tip cu pantaloni de fas, adidasi, tricou cu maneca lunga si veste de fas pe el. Nu tuns scurt, nu burtos, nu tigan, era chiar frumusel baiatul.

 

Azi dimineata, acelasi drum, m-am intalnit cu o ceata de neni, needucati clar, in pantofi, pantaloni de fas, geaca de blugi si sacosa in mana, se duceau la munca banuiesc, care au traversat printre masini, pe rosu evident.

 

 

Deci, despre ce vorbim?

Coca, daca tu zici ca ai inteles ce a vrut sa spuna AB poate ma lamuresti si pe mine.

 

Eu vorbesc despre categoria pe care ai descris-o tu ca purtand trening, asortat cu pantofi. Ele, in general, au in picioare si/sau pantofi sclipiciosi si/sau geanta copiata dupa un designer faimos.

Oricat de urat ar fi ca radem de astfel de gusturi la imbracaminte, trebe sa recunoastem ca e ridicola impopotonarea sclipicioasa la purtatul unui trening, oricat de roz bon bon ar fi el. [:p]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e ridicola pt noi, cei care avem altfel de gusturi. 

 

pentru acele persoane, probabil suntem ridicole noi cu tinute business/ casual.

 

oh wait. si tinuta business la supermarket e rdicola, si nu doar pt purtatoarele de traning.

 

si btw, cred ca si eu si michelle am aratat ca "gusturile fistichii" nu sunt specifice romaniei. fiecare neam cu ale lui.

 

la fel cum radem de romanii in sandale pe munti (btw, unele trasee sunt asa usoare ca un "plimbaret" cu experienta si antrebament le face in picioarele goale), putem sa radem de canadienii uber-echipati care se plimba pe-o carare dreapta in jurul lacului si zic ca fac hiking, ca era la padure.

 

sau pe o carare in padure (tot ultraplata) sunt ultra - echipati si cu bicilete racnet ca ei fac mountain biking.

 

recunosc, ma amuza oricare dintre extreme. da' nu ma apuc sa zic ca-s de prost gust sau sa rad bine de ei. si pot sa pun pariu ca extreme gasesti, de orice fel, oriune in lume.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...