Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trening


Recommended Posts

  • Răspunsuri 355
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca am pareri in legatura cu slipul, treningul, sau altele pomenite pe aici, recunosc ca faza cu prosopul m-a pus in impas.

Nu inteleg si pace.

De ce sa nu ma sterg? Evident ca o fac cu prosopul de baie, care este doar pentru baie...dar nu e diferit de altele, poate doar niste barcute desenate si da, culoarea nu e alba, roz...

Si daca ies din apa si mi-e frig, tremur asa ca cainele la vaccin? Nu pot sa sterg apa de pe corp pentru ca...? Ca ce?

Zau ca daca mi se ofera o motivatie promit sa fiu mai atent.

Pana atunci, sunt in dilema...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da, da! Daca tot se face split sa fie si unul cu slip pentru femei, ca eu voiam sa-l aduc in discutie pe cel tanga, dar parca nu mergea la treningul cu dungi   [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

pai sa va spun care e ultimul racnet in materie de costume de baie pentru femei, anul acesta (cica) : costumele de baie al caror chilot este model c-string. cautati voi pe net imagini si va lamuriti, ce am gasit eu sunt la limita nuditatii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un prieten elvetian a cunoscut o romanca; a invitat-o aici si au fost printre altele si la strand...ea avea costum de baie cu slip tanga...se uita lumea la ea ca la urs  [:I] asta pt ca aici nu vezi slip tanga la femei.

In tinerete purtam si eu tanga la mare, acum insa nu as mai purta.  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...