Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trening


Recommended Posts

  • Răspunsuri 355
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sotul meu , fiind inalt, rar isi gaseste blugi care sa-i vina bine, sa-i placa....si cand a avut ocazia si-a cumparat peste 10 perechi de blugi , toti la fel.

 

romancele de la servici (are vreo 20) daca e ca voi cu critica...zic ca se imbraca cu aceeasi pereche zi de zi...  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt straini cate romance sunt 

Adevarat:)

 

aku ca si pe o gluma la mine la companie circula gluma ca daca trimti un strain burlac in Ro si Rusia musai se insoara in primul an. daca e insurat ii ia 2 ani ca trebuie sa divorteze inainte de nevasta pe care a avut-o 15-20 de ani

 

 

Divortati insa si primii  dar mai demult. Eu toate cuplurile de straini insurati cu romance pe care le stiu sau de care am auzit sunt cu ele ca a doua nevasta. 

Ai tu colegi straini ce s -au insurat de la 20 de ani cu o romanca? Prima sotie a lor?   

Poate sunt .

 

Am problema cu afirmatia asta.

De ce sa fie o problema?

Dupa mine atitudinea strutului inseamna o problema psihologica a omului cu el insusi.

Mai clar, daca recunosc faptul ca majoritatea celor galagiosi din hotelul unde am fost eu in vacanta de exemplu erau romani inseamna doar ca remarc un adevar. Daca insa desi asa este nu o remarc problema si nu o recunosc doar pentru ca si eu sunt romanca si nu ma flateaza ideea inseamna ca am o problema. Mare.

Adevarul ramane acelasi. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...